• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Latvijas sportisti Rio olimpiādes tērposLatvijas sportisti Riodežaneiro olimpiādes tērpos. Publicitātes foto: LOK

Latvijas sportistiem Phjončhanā tērpi būs dizainiski līdzīgi Riodežaneiro redzētajiem

LETA

Latvijas sportistu tērpiem Phjončhanas olimpiskajās spēlēs krāsa, dizaina elementi un identitātes zīmes būs līdzīgas kā Riodežaneiro Olimpiādes apģērbam, sarunā ar aģentūru LETA atklāja Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) preses sekretārs Mārtiņš Mālmeisters.

Gaidāmajām olimpiskajām spēlēm Latvijas delegācijas tērpus darinās LOK sponsors, Polijas kompānija "4F", ar kuru pērn tika noslēgts līgums uz četriem gadiem.

Kamēr tērpi nav oficiāli prezentēti, Mālmeisters atteicās atklāt kolekcijas izmaksas, vienību skaitu un pārējo informāciju.

Riodežaneiro Vasaras olimpiskajās spēlēs "4F" darinātie tērpi tika veidoti tradicionālās Latvijas krāsās – baltā, bordo un pelēkā, turklāt tika izmantota Latvijas olimpiskās komandas identitātes zīme – pīne.

"Krāsas, dizaina elementi un identitātes zīmes būs līdzīgās kā Riodežaneiro olimpisko spēļu tērpiem," atklāja Mālmeisters.

Iepriekšējām Ziemas olimpiskajām spēlēm, kas 2014. gadā norisinājās Sočos, tērpus darināja pašmāju kompānijas "OT Stils" un "Bars", kā arī Somijas uzņēmums "Halti". Parādes un brīvā laika tērpos dominēja brūnā un dzeltenā krāsa.

"4F" gatavo tērpus arī Polijas olimpiskajai komandai, kas savu apģērbu jau prezentēja oktobrī.

"Varšavā notikušajā prezentācijā Latvija nepiedalījās. Pasākumā bija izvietots manekens, kuram bija uzvilks Latvijas tērpa paraugs," skaidroja Mālmeisters.

2018. gada Phjončhanas olimpiskās spēles norisināsies no 9. līdz 25. februārim, sportistiem sadalot 102 medaļu komplektus 15 dažādos sporta veidos

Tavs komentārs par rakstu: