• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Latvijas juniori Sandis Vilmanis un Bruno Brūveris.Latvijas juniori Sandis Vilmanis un Bruno Brūveris (vārtos). Foto: IIHF.com

Latvijas U20 hokejisti pasaules čempionātu sāks 26. decembrī pret ASV

Starptautiskā Ledus hokeja federācija (International Ice Hockey Federation, IIHF) publicējusi pasaules U20 čempionāta kalendāru. Tādejādi spēļu datumi un laiki kļuvuši zināmi arī Arta Ābola vadītajai Latvijas komandai. 

InfoTOP.lv, izmantojot ārvalstu plašsaziņas līdzekļu materiālus   

Pasaules junioru čempionāts Kanādas pilsētās Halifaksā un Monktonā notiks no 26. decembra līdz 5. janvārim, un pirmajā spēļu dienā B apakšgrupā Monktonā laukumā dosies arī latvieši.

Čempionāta pirmais mačs sāksies plkst. 18.00 pēc Latvijas laika (plkst. 12.00 pēc vietējā) Monktonā starp Somiju un Šveici, divarpus stundas vēlāk Halifaksā tiksies Zviedrija un Austrija, bet plkst. 23.00 Monktonā tiksies Latvija un ASV. Pirmais spēļu vakars beigsies ar mājinieku kanādiešu cīņu pret čehiem – tā sāksies plkst. 1.30 pēc Latvijas laika.

Turnīra otrajā dienā plkst. 23.00 pēc Latvijas laika, mūsu izlase spēlēs pret Šveici. Pēc dienas pauzes Latvija spēlēs pret Somiju, bet 30. decembrī – pret Slovākiju. Abas būs agrās spēles – plkst. 18.00 pēc Latvijas laika jeb plkst. 12.00 pēc vietējā laika.

Nesen notiekošajā U20 čempionātā Latvijas juniori ieņēma septīto vietu. No topošajām pretiniecēm visaugstāk bija Somija (2.), tālāk sekoja ASV (5.), bet Šveice (8.) un Slovākija (9.) bija aiz Latvijas. Apakšgrupu Latvija sāka ar zaudējumiem Somijai (1-6), Kanādai (2-5) un Slovākijai (2-3 bullīšos), bet ar 5-2 pārsteidza Čehiju un tika ceturtdaļfinālā, kur ar 1-2 sīvā cīņā zaudēja Zviedrijai.

Tavs komentārs par rakstu: