• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Pēters PutniņšPēters Putniņš ir īsts "universālais kareivis". Foto: XTV

Latvijas valsts mežus turpmāk pārvaldīs «fuktuka» bijušais šefs Putniņš

Latvijas politiskais izteblišments savējos aiz borta neatstāj, pat ja viņiem kategoriski jāpārkvalificējas. Lietā ir palicis arī Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) jeb, maestro Raimonda Paula vārdien izsakoties, fuktuka bijušais vadītājs Pēters Putniņš.

InfoTOP.lv, izmantojot Latvijas plašsaziņas līdzekļu materiālus

Proti, AS “Latvijas valsts meži” (LVM) padome ārkārtas sēdē, apstiprinot uzņēmuma valdi, Putniņu ir apstiprinājusi par Pašu Pašu – viņš ir kļuvis par LVM valdes priekšsēdētāju, informē uzņēmuma mājaslapa. 

No jauna uz piecu gadu termiņu ievēlēti valdes locekļi Toms Reiziņš un Jānis Stankevičs, turklāt LVM valdē darbu turpina Jānis Lapiņš, kura pilnvarojuma līgums ir spēkā līdz 2024. gada 1. septembrim. 

LVM padomes priekšsēdētājs Edmunds Beļskis padomes vārdā izsaka pateicību līdzšinējam valdes priekšsēdētājam Arnim Melnim un valdes loceklim Edvīnam Zakovicam par ieguldījumu uzņēmuma ilgtermiņa izaugsmē, vairāk nekā 20 gadu laikā LVM izveidojot par “vienu no Latvijas ekonomikas līderiem’.

Jaunais valdes priekšsēdētājs Putniņš ir informācijas tehnoloģiju nozares uzņēmuma SIA “Decta” valdes loceklis, pirms tam bijis FKTK padomes priekšsēdētājs, Eiropas Centrālās bankas Komercbanku uzraudzības valdes loceklis, iepriekš – AS “Latvijas kuģniecība” un AS “Ventbunkers” padomes loceklis, bet vēl pirms tam – Latvijas Bankas Juridiskās pārvaldes vadītājs. Putniņam ir Latvijas Universitātē iegūts sociālo zinātņu maģistra grāds tiesību zinātnēs, kā arī politikas zinātnes bakalaura grāds starptautiskajās attiecībās.

Tavs komentārs par rakstu: