• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
“Bösendorfer” flīģelis“Bösendorfer” flīģelis patiešām ir tik pieticīgs, ka Valsts prezidents Levits (pa labi) to vienkārši varēja nepamanīt. Ilustratīvs foto: Latvijas Vieglatlētikas savienība

Levitam neder Zatlera flīģelis

Valsts prezidents atstāj savas pēdas vēsturē jau tikai ar to, ka ir ticis šajā amatā. Taču tīri cilvēcīgi gribas kaut ko vairāk, gribas pārspēt savus priekšgājējus, tāpēc pašreizējais prezidents Egils Levits tiks pie ļoti kārota, vairāk nekā 180 tūkstošus eiro nodokļu naudiņas izmaksājuša flīģeļa (sīkāk par to skat., piemēram, šeit).

Matīss Miers, īpaši InfoTOP.lv

NĒ! Iebildīs cienīts godāts Levita kungs. Tās klavieres nebūs man, bet Rīgas Pilij! Un viņam ir taisnība. Es tak nevaru klimperēt uz cita prezidenta pirkta štrumenta – jau klusāk var piebilst cienīts godāts Levita kungs, un te nu mēs ar viņu varam pastrīdēties.

Kad iepriekš iepriekšējais Valsts prezidents Dr. Valdis Zatlers (oi, precīzāk,– viņa famīlijas apdzīvotā Rīgas Pils) 2016. gada 1. maijā tika pie 126 000 vērta “Bösendorfer” flīģeļa, cilvēki ironizēja, sak, kas īsti būs šis flīģelis Rīgas Pilī,mūzikas instruments vai paliktnis šampanieša glāzei? Ironija vietā, bet to, kāda īsti ir “Bösendorfer” loma prezidenta rezidencē, mums vislabāk varēs pastāstīt Dr. Zalters. Atzīšos, neesmu cieši pārliecināts, vai pašreizējais Valsts prezidents Rīgas Pilī stāvošo flīģeli līdz šim ir pamanījis.

Un, pat ja ir pamanījis, kāpēc gan viņam būtu jālieto cita prezidenta apšmurgāts mūzikas instruments – pat tad, ja neko vairāk par klimpiņpolku Viņa Ekselence Levita kungs nespēlēs?

Prezidenta pēdas ir dārgas, un latvju tauta var būt pateicīga, ka pat šikākais “Steinway & Sons” modelis apmēram tā arī maksā (šeit).

Priecāties vajadzētu, ka mūsu Valsts prezidentam būs vēl viens tik gaumīgs šampanieša glāžu turētājs!        

Tavs komentārs par rakstu: