• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Līdz ar lietaino laiku sarucis reģistrēto ugunsgrēku skaits.Līdz ar lietaino laiku sarucis reģistrēto ugunsgrēku skaits. Foto: INFOTOP.LV

Līdz ar lietaino laiku sarucis reģistrēto ugunsgrēku skaits

LETA

Aizvadītajā diennaktī Latvijā dzēsti astoņi ugunsgrēki, liecina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) apkopotā operatīvā informācija.

Salīdzinoši trešdien reģistrētas 25 ugunsnelaimes, otrdien - 17, bet pirmdien - 13 ugunsgrēki.

Ceturtdien pieci ugunsgrēki dzēsti Rīgā, divi - novados un viens - citās pilsētās.

Ugunsdzēsēji devās uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, elektrības stabs, elektrības instalācija, ledusskapis, riepas, kompresora telpa un bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens.

VUGD darbinieki veikuši arī 25 glābšanas darbus - 11 novados, 12 Rīgā, bet divus - citās pilsētās.

Palīdzot nelaimē nonākušiem dzīvniekiem, ugunsdzēsēji Stabu ielā Rīgā izcēla pagrabā iekritušu kaķi, Nurmižu ielā Siguldā no koka tika nocelts kaķis, Pļavu ielā Daugavpilī tika notverts bēniņos ielidojis putns un palaists brīvībā, Daugavpils novada Naujenes pagastā no elektrības kabeļu šahtas tika izcelti trīs kaķēni, bet Višķu ielā Rīgā tika atbrīvots TV antenā sapinies putns un nogādāts veterinārajā klīnikā.

Tāpat vakar Rīgas ielā Ikšķilē ugunsdzēsēji glābēji no ūdenstilpnes izcēla noslīkušu cilvēku un nodeva Valsts policijai.

Kopš gada sākuma Latvijā reģistrēti 5853 ugunsgrēki, tostarp 2253 kūlas degšanas gadījumi. No 1.janvāra līdz šodienai ugunsgrēkos cietuši 205, bet gājuši bojā 43 cilvēki, tostarp divi bērni.

Tavs komentārs par rakstu: