• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Lielais KristapsLielais Kristaps. Publicitātes attēls no: lsm.lv

«Lielais Kristaps» šogad «atpūšas»

Šā gada nacionālā kino balva “Lielais Kristaps” tiek pārcelta uz 2022. gada 24.-27. februāri, paziņoja balvas rīkotājs – Latvijas Kinematogrāfistu savienība.

Lēmums pieņemts pēc valdības pasludinātajiem stingrajiem ierobežojumiem līdz 15. novembrim, kas ietver plānotā pasākuma norises laiku. 

2021. gadā nacionālās kino balvas “Lielais Kristaps” atlases komisijas darbs ir noslēdzies un preses konferencē 6. oktobrī tika izziņots balvām nominēto filmu un kinoprofesionāļu saraksts. Nacionālās kino balvas norise bija plānota no 11. novembra ar noslēguma ceremoniju 14. novembrī.   

“Ar nepacietību gaidīsim iespēju atgriezties kinoteātrī uz Covid-drošu notikumu, kad varēsim sapucēties un sapulcēties, lai svinētu spilgtākos Latvijas kino sasniegumus. Jau pagājušajā gadā bijām spiesti atcelt filmu seansus, rīkot ceremoniju bez skatītājiem zālē, bez iespējas tikties filmu nozares profesionāļiem, taču tie ir tikpat būtiski šī pasākuma elementi kā filmu izvērtēšana. Vēlamies, lai arī skatītājiem ir iespēja noskatīties nominētās filmas, jo tā ir aizraujošāk sekot līdzi balvu pasniegšanai. Noslēguma ceremonijas norise digitālajā vidē ir iespējama, taču tā nav mūsu prioritāte, tāpēc “Lielais Kristaps” ir pārcelts, līdz varēsim to rīkot vismaz zaļajā režīmā,“ lēmumu portālā lsm.lv komentē balvas producente Marta Bite. 

Tavs komentārs par rakstu: