• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Raimonds Pauls un Latvijas Radio bigbendsRaimonds Pauls un Latvijas Radio bigbends allaž ceļa jūtīs. Foto: Andrejs Vasjukevičs/ Latgales vēstniecība GORS

Liepājas koncertdārzā «Pūt, vējiņi!» koncertēs Raimonds Pauls un Radio bigbends

Maestro Raimonds Pauls un Latvijas Radio bigbends 6. augustā aicinās uz vasaras koncertu atdzimušajā koncertdārzā “Pūt, vējiņi!”, ziņo lsm.lv.    

InfoTOP.lv, izmantojot Latvijas plašsaziņas līdzekļu materiālus

Džeza un instrumentālās mūzikas programmā māksliniekiem uz skatuves pievienosies solisti Daumants Kalniņš, Elza Rozentāle un ģitārists Aivars Hermanis.

Maestro klausītājiem sagatavojis instrumentālo programmu ar skaistākajiem darbiem no teātra un kino mūzikas, kurus turpinās jestras un atraktīvas tēmas no laika, kad Raimonda Paula mūziku caurstrāvo komponistam tik tuvais džezs. Latvijas Radio bigbends kopā ar “Sinfonietta Rīga” stīgu grupu atskaņos fragmentus no maestro sešdesmitajos un septiņdesmitajos gados sarakstītajām džeza svītām – “Kalnu skices”, “Iespaidi”, “Dienvidu akvareļi” un “Melnās krāsas” –, kuras iekļautas bigbenda un maestro jaunākajā skaņu platē “Jazz suites: Reimagined!”.

Dziedātājs Daumants Kalniņš koncertā izpildīs Paula septiņdesmitajos gados komponētās dziesmas ar Imanta Ziedoņa (1933-2013) vārdiem. Skanēs arī fragmenti no maestro lustīgā dziesmu cikla “Putnu dziesmas” ar dzejnieces Ineses Zanderes vārdiem. Pavisam jaunās skaņās varēs dzirdēt skaņdarbus no 2000. gadā Dailes teātrī izrādītā mūzikla “Leģenda par zaļo Jumpravu”, kam tapušas speciāli bigbendam radītas aranžijas. Kopā ar bigbendu un Raimondu Paulu šajās dziesmās pirmo reizi sadziedāsies etnodžeza dziedātāja Elza Rozentāle.

Kā īpašais viesis koncertam pievienosies Liepājas mūzikas leģenda, ģitārists Aivars Hermanis, kurš atskaņos vairākus instrumentālus skaņdarbus, pirmo reizi sadarbojoties ar bigbendu solista statusā.

Tavs komentārs par rakstu: