• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
"Liepājas metalurga" administratīvā ēka"Liepājas metalurgs" gaida jaunu likvidatoru. Foto no: lsm.lv

«Liepājas metalurga» maksātnespējas administrators «nogulējis» savu sertifikātu

Maksātnespējīgās AS "KVV Liepājas metalurgs" maksātnespējas administrators Guntars Koris marta sākumā izgāzies pārkvalifikācijas eksāmenā un zaudējis maksātnespējas procesa administratora sertifikātu, liecina informācija Maksātnespējas administrācijas mājaslapā.

Koris skaidro, ka sertifikātu 1. martā zaudējis tādēļ, ka nav nokārtojis pārkvalifikācijas eksāmenu. "Līdz brīdim, kamēr Liepājas tiesa ieceļ jaunu maksātnespējas administratoru, turpinu pildīt savus pienākumus," sacīja Koris. Iepriekš izsludinātās izsoles neesot atceltas, bet viņš nevar prognozēt, ko darīs jaunieceltais administrators.

Maksātnespējas likumā teikts, ka tad, ja administrators tiek atcelts no juridiskās personas maksātnespējas procesa vai fiziskās personas maksātnespējas procesa, likuma noteiktajā kārtībā tiek iecelts cits administrators.

Līdz jauna administratora iecelšanai iepriekšējais administrators turpina pildīt savus pienākumus. Pēc jaunā administratora iecelšanas iepriekšējais administrators likumā noteiktajā kārtībā ir atbildīgs par parādnieka dokumentu un mantas nodošanu jaunajam administratoram saskaņā ar dokumentu un mantas pieņemšanas un nodošanas aktu.

Koris savu maksātnespējas sertifikātu acīmredzot nav “nogulējis” apzināti, jo iesniedzis tiesā prasību, kurā apstrīd eksāmena rezultātu.  

Tavs komentārs par rakstu: