• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Skats no izrādes "Precības"Skats no izrādes "Precības". Ekrānšāviņš no: vimeo.com

Liepājas teātris uz Rīgu ved «Piafu» un «Precības»

Liepājas teātris augustā viesosies Rīgā un Dailes teātrī izrādīs iestudējumus “Piafa” un “Precības” informē Liepājas teātra pārstāve Zanda Borga.

9. un 10. augusta vakarā skatuve piederēs Agnesei Jēkabsonei un viņas atveidotai izcilajai māksliniecei Edītei Piafai (Édith Piaf, 1915-1963). Par šīs lomas atveidojumu aktrise saņēmusi gan “Spēlmaņu nakts, gan vairākas citas balvas. Izrādi 2013. gadā Liepājas teātrī iestudēja režisore Laura Groza-Ķibere, un tā joprojām pulcē pilnas skatītāju zāles.

Izrādē tiek izsekots Edītes Piafas jeb La Môme Piaf (mazā zvirbulēna, kā viņu iesauca viņas talanta atklājējs Luijs Leplē/Louis Leplée, 1883-1936) dzīves un karjeras ceļam, attēlots gan viņas slavas uzplaukums, gan noriets, kā arī personiskās dzīves traģēdija…

Pārējās lomās – Ilze Trukšāne vai Anete Berķe, Karīna Tatarinova, Kaspars Gods, Edgars Pujāts, Kaspars Kārkliņš, Mārtiņš Kalita, Viktors Ellers, Gatis Maliks, Sandis Pēcis.

Savukārt 11. un 12. augustā skatītājiem tiks piedāvāta horeogrāfa un režisora Sergeja Zemļanska kustību izrāde “Precības, kas pērn piedzīvoja triumfu, saņemot 7 “Spēlmaņu nakts balvas, tajā skaitā “Grand Prix”.

Agafja Tihonovna nolēmusi precēties. It kā – jo īstas pārliecības viņai par to nav. Tad nu talkā nāk savedēja Fjokla, piedāvājot viņai piecus līgavaiņus uzreiz. Kurš būs īstais? Un vai tiešām apprecēties var tik viegli? Iestudējumā piedalās aktieri – Ilze Trukšāne, Samira Adgezalova, Karīna Tatarinova, Rolands Beķeris, Gatis Maliks, Mārtiņš Kalita, Kaspars Kārkliņš, Armands Kaušelis, Anete Berķe, Sandis Pēcis.

Biļetes uz abiem iestudējumiem iespējams iegādāties “Biļešu paradīzes kasēs visā Latvijā, kā arī šeit.

Tavs komentārs par rakstu: