• Produkti
  • ecube
  • trauki
  • Gelios
  • xlash
  • autoskola
Linda LiepiņaLinda Liepiņa pirms 13. Saeimas vēlēšanām. Foto: KPV LV

Liepiņa nostiprina «KPV LV» šķelšanos

Pēdējie notikumi liek domāt, ka taisnība būs tiem, kas uzskata: aktiera Artusa Kaimiņa veidotā un Ventspils mēra Aivara Lemberga antipoda – Šveices advokāta Rūdolfa Meroni (Rudolf Meroni) – balstītā partija “KPV LV” pēc vēlēšanām sašķelsies. Nu jau varam uzskatīt to par notikušu faktu.

Matīss Miers, īpaši InfoTOP.lv

Pat ne tāpēc, ka “KPV LV” bija VIENĪGĀ piecīšu koalīcijas partija, kas par sabiedrotai lielvalstij tīkamo tās pilsoņa Artura K. Kariņa valdību nebalsoja vienoti – tajā bija pieci atkritēji, viens no kuriem – Aldis Gobzems – ir izslēgts no frakcijas un “pakārts gaisā” partijā (t.i., gaida savu formālo izslēgšanu). Taču viens, kā mēdz teikt, nav karotājs. Vai vienreiz jau var...

Svarīgāk šoreiz ir tas, ka partijas “KPV LV” līdzpriekšsēdētājas un valdes locekles amatu BRĪVPRĀTĪGI nolēmusi pamest Saeimas deputāte Linda Liepiņa. Jā, viņa ir nodevēja Gobzema domubiedre. Tomēr Liepiņas lēmums ir vairāk stratēģisks nevis aizvainojuma diktēts – to viņa pieņēmusi sakarā ar “KPV LV” pievienošanos “Jaunās Vienotības” vadītajai valdībai, kuru Liepiņa balsojumā neatbalstīja. Vēl viens iemesls esot ekonomikas ministra Ralfa Nemiro ar valdi jeb partijas vadību nesaskaņotais lēmums par to, kuru cilvēku (konkrēti – advokātu Pāvelu Rebenoku, kura birojam pats Nemiro savulaik ir bijis sadarbības partneris) virzīt iecelšanai Ventspils brīvostas valdē. 

Uz šā fona otra partijas līdzpriekšsēdētāja Artusa Kaimiņa “izgājieni” pēdējās nedēļās Liepiņas atkrišanu tikai veicinājuši.

Pašlaik, uzskata Liepiņa, esot “pienākusi situācija, kad partijas atsevišķu pārstāvju rīcība ir radījusi ļoti nopietnas problēmas” un partijai “23. februārī paredzētajā biedru sapulcē ir jāpieņem ļoti nepopulāri, bet nepieciešami lēmumi”. Kādi tie ir, Liepiņa nekomentē, un būtībā mums, kas neesam “KPV LV” biedri vai šīs partijas elektorāts, tas arī būtu lielā mērā vienaldzīgi. Konstatēsim tikai, ka pašreizējās “KPV LV” politiskās virzības ietvaros Liepiņas demaršs sarežģījumus partijas iekšienē iekonservē nepavisam ne sterilā bundžā.

1 Komentāri


 1. Mona
  2019-02-21

  Ātrāk ĢP varētu uzrādīt apsūdzību par fin nelikumībām Kaimiņam , tas nãktu par labu partijai !

Tavs komentārs par rakstu: