• Produkti
  • ecube
  • trauki
  • Gelios
  • xlash
  • autoskola
Maskoti cilvēki Lietuvas lielveikalā."Masku šovs" Lietuvas lielveikalā: rudenī var izrādīties, ka piedalīšanās tajā ir tikai potēto privilēģija. Foto no: tv3.lt

Lietuva «deso» pa priekšu visai pasaulei – kas nepotējas, tam nebūs ēst!

Redzot, cik ātri vasaras otrajā pusē sāk augt paštaisītie kovidskaitļi (precīzāk, tie ne tik daudz tiek audzināti, cik sabiedrība ar tiem tiek baidīta), vara cenšas sabiedrībai uzburt šaušalīgu saslimstības peizāžu. Kāpēc tā, lieliski parāda Lietuvas valdība, kura mākslīgu rūpju savilktu pieri sākusi runāt par to, ka lietuviešiem būs jāuzrāda kovidsertifikāts, apmeklējot ne tikai kafejnīcas un restorānus, bet arī veikalus, ziņo sabiedrisko mediju vietne lrt.lt.

Pēteris Kurpnieks, īpaši InfoTOP.lv

Situācijas bīstamība ir tāda, ka Latvijā nedalīti valdošajai Krišjāņa Artura Kariņa taurētāju brigādei Lietuvas paraugs var iepatikties, un tad nebūs ne mazākās problēmas aiz matiem pievilkt jebkurus skaitļus, lai pamatotu līdzīgus ierobežojumus arī Latvijā. Ja ne citādi, tad pietiks ar skaļiem kliedzieniem, ka parādījies koronavīrusa ipsilon-paveids, kurš esot trīsreiz lipīgāks par deltu un septiņreiz mazāk aizsargājot pret blaugznām.

Lai nu kā, Baltijas valstu propagandas mašīna ir iedarbināta uz pilnu klapi: ”Covid-19” saslimstība palielinoties, Lietuvā tā sasniegusi 80,4 gadījumus uz 100 tūkstošiem iedzīvotāju [pārrēķinot procentos, sanāk gan tikai 0,08%), bet Igaunijā – pat 96,1 gadījumu [gandrīz 0,1%!] Oj oj!!! Trīci un drebi bailēs, tauta!    

Tieši uz šā fona abu kaimiņvalstu valdības apsver sociāli ierobežojošos pasākumus, kas varētu paātrināt par “vienīgo panaceju” pasludināto vakcināciju. Un Lietuvas valdība centībā uzkurināt kovidpaniku, grasās aizdesot pa priekšu visai apzinīgajai pasaulei.

Proti, Lietuvas ekonomikas ministre Aušrine Armonaite (Aušrinė Armonaitė) ir paziņojusi: “Iespēju pase [tāds eifēmisms Lietuvā ir izgudrots, lai apzīmētu kovidsertifikātu – P.K.] šoruden būs nepieciešama, lai neapturētu ekonomisko darbību un ļautu cilvēkiem turpināt baudīt savus iecienītos restorānus, kafejnīcas un veikalus.” Lielisks formulējums: valdība varētu ATĻAUT cilvēkiem apmeklēt veikalus, ja vien viņi pakļausies dresūrai. Lai būtu pilnīgi skaidrs, ministre piebilst: “Tomēr valdība vēl lems, vai padarīt šos pakalpojumus pieejamus tikai vakcinētiem klientiem, jo pašreizējā pandēmija izplatās nevakcinēto vidū.” Re, kā! Islandē, izraēlā, ASV, kur potēšanas aptvere sasniegusi vairāk nekā 80%, parādījušies nepārprotami simptomi, ka vakcinācija nesniedz gaidīto aizsardzību (sk, piemēram, šeit), toties Lietuvā, kur potējusies vien puse iedzīvotāju, viss jau ir skaidrs!

Lietuvas isteblišments, protams, var lepoties ar savu progresivitāti: līdz šim vēl nevienā pasaules valstī – pat visnedemokrātiskākajā – vara nav riskējusi paziņot, ka nepotēto kastai būs aizliegts veikt dzīvībai svarīgas funkcijas, pie kādām, bez šaubām, jāpieskaita ikdienas gājiens uz pārtikas veikalu.

Sak, tā ir neapzinīga pilsoņa problēma – kas nepotējas, tam nebūs ēst!

3 Komentāri


 1. Centra partija
  2021-07-29

  "Un viņš dara, ka visi, lielie un mazie, bagātie un nabagie, brīvie un vergi, uzspiež zīmi uz savas labās rokas vai uz pieres, lai neviens nevarētu ne pirkt, ne pārdot, kam nav šīs zīmes - zvēra vārda vai viņa vārda skaitļa". Jāņa Atklāsmes grāmata 13:16-17.

 2. Dina
  2021-07-29

  NO JĀŅA ATKLĀSMES GRĀMATAS 20. nodaļas 4 Tad es redzēju troņus, uz tiem apsēdās kādi, tiem bija dots tiesu spriest; un redzēju to dvēseles, kas Jēzus liecības un Dieva vārda dēļ noslepkavoti, kuri nebija pielūguši zvēru un viņa tēlu un nebija pieņēmuši zīmi uz savas pieres un rokas, tie kļuva dzīvi un valdīja kopā ar Kristu tūkstoš gadu.

 3. Patiesiba
  2021-08-02

  Beidzot Latvijaa kaads adekvaats zhurnalists un publicists paradijies! Paldies par rakstu!

Tavs komentārs par rakstu: