• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
"Brežņeva laiku" dzīvoklis Limbažu muzejā."Brežņeva laiku" dzīvoklis Limbažu muzejā. Foto: Limbažu muzejs

Limbažu muzejs piedāvā iespēju atminēties «Brežņeva laikus»

Limbažu muzejā apmeklētāji līdz rudenim aicināti atgriezties kādreizējā PSRS vadītāja Leonīda Brežņeva (Леонид Брежнев, 1906-1982) laikos, ieskatoties tā laika pastā, frizētavā, sadzīves pakalpojumu kombinātā un pat iepazīstot dzīvokļu iekārtojumu, informē lsm.lv.    

InfoTOP.lv, izmantojot Latvijas plašsaziņas līdzekļu materiālus

“Efekts ir pilnīgi reālistisks, kā jūs redzat – mazais padomju televizors, kurš cenas ziņā toreiz maksāja pusotru mēnešalgu,” stāsta Limbažu muzeja speciālists un izstādes autors Juris Pavlovičs. Atgriežoties 60 gadus senā pagātnē, Limbažu muzejā izveidota izstāde par Brežņeva laikiem, ļaujot uz šo laika posmu palūkoties arī caur 1972. gadā uzņemto satīrisko īsfilmu “Jūlis Mūlis Limbažos”. 

Brežņeva laiki ir kā otrā daļa pētījumam par ikdienas dzīvi Limbažos un novadā pēdējo 200 gadu laikā. Pirmā bija “Ulmaņlaiku izstāde”.

Projektā septiņu līdz astoņu gadu intervālā Brežņeva laikiem atsevišķās izstādēs sekos Krievijas cara Nikolaja II, brīvlaišanas un mērnieku laiki, kā arī materiāli par Atmodu un mūsdienām.

“Ar katru izstādi mēs dosim apmeklētājiem un lasītājiem vienu grāmatu apmēram 80 lapaspušu biezumā. Šī grāmata tiks rakstīta izstādes pastāvēšanas laikā. Brežņeva laiki Limbažos, kuras autors būšu es, grēcīgais, tiks pabeigta septembrī vai oktobrī, kad noslēgsies izstāde,” piebilst Pavlovičs.

Tavs komentārs par rakstu: