• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
LNSO koncertēLNSO mūziķi koncertē. Publicitātes foto: svetkulaiks.lv

LNSO sezonu atsāk virtuālajā telpā

Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris (LNSO) otrdien, 12. maijā plkst. 19.00 aicina klausītājus pievienoties koncertam “Bēthovens vs Šmite”, kas pirms ārkārtas situācijas izziņošanas bija paredzēts Lielās ģildes telpās, bet tiks pārraidīts tiešsaistē “LMT Straume”, kā arī LNSO un “Biļešu paradīzes” mājaslapā

Koncertā galvenā vieta ierādīta Ludviga van Bēthovena (Ludwig van Beethoven, 1770-1827) Kvintetam Mibemolmažorā op. 16 un LNSO rezidējošās komponistes, Lielās mūzikas balvas 2019 ieguvējas Gundegas Šmites skaņdarbam “Trokšņu iela”. Izskanēs arī franču komponistu Andrē Žolivē (André Jolivet, 1905-1974) un Žana Fransē (Jean Françaix, 1912-1997) skaņdarbi.

Koncertā piedalīsies LNSO pūtēju kvintets – flautiste Maija Zandberga, obojists Egils Upatnieks, klarnetists Mārtiņš Circenis, fagotists Jānis Semjonovs un Artūrs Šults, kas spēlēs mežragu. Viņiem pievienosies pianiste Agnese Egliņa. Koncertu vadīs Orests Silabriedis, režisors – Roberts Rubīns.

Tā kā LNSO mākslinieciskā darbība netiek subsidēta, orķestris piedāvā iegādāties virtuālās biļetes, kas ļaus vismaz daļēji nosegt koncerta sagatavošanas izmaksas.

Biļetes uz tiešsaistes koncertu pieejamas "Biļešu paradīzes" mājaslapā. LNSO pārstāvji arī informē, ka tie apmeklētāji, kas iepriekš iegādājušies biļetes uz 12. maija koncertu Lielās ģildes telpās, aicināti saņemt samaksāto naudu atpakaļ: a) ja biļetes pirktas interneta veikalā bilesuparadize.lv, biļešu nauda to nominālvērtībā triju darbdienu laikā no koncerta atcelšanas paziņojuma tiek pārskaitīta uz biļešu pircēja bankas kontu bez klienta pieprasījuma; b) “Biļešu paradīzes” vai Lielās ģildes kasēs iegādātās biļetes pret naudu biļetes nominālvērtībā var atdot jebkurā “Biļešu paradīzes” kasē norādītajos darba laikos, ņemot vērā, ka darba laiki var mainīties sakarā ar ārkārtas situāciju valstī.

Tavs komentārs par rakstu: