• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Valsts akciju sabiedrības "Latvijas Loto" loterijas bumbiņa.Valsts akciju sabiedrības "Latvijas Loto" loterijas bumbiņa. Foto: Diāna Lozko/LETA

Loterijā «Viking Lotto» laimēts 41 171 eiro un 19 290 eiro

LETA

Vakar, 11.janvārī, notikušajā loterijas "Viking Lotto" izlozē Latvijā laimēts 41 171 eiro un 19 290 eiro, aģentūru LETA informēja VAS "Latvijas Loto".

"Latvijas Loto" pārstāvji norādīja, ka diviem spēlētājiem ir izdevies uzminēt skaitļu kombināciju "5+1". Abi spēlētāji ir piedalījušies izlozē, spēlējot "Sistēmas spēli", kas nozīmē, ka abi laimētāji spēles laukumā atzīmējuši vairāk nekā sešus skaitļus un piedalījušies izlozē ar visām kombinācijām, ko savā starpā veido šie skaitļi.

Viens spēlētājs loterijas biļeti ar "Sistēmas spēli 11" un papildspēlēm "Džokers" un "Džokers 7" par 290 eiro iegādājies AS "Virši-A" tirdzniecības vietā, Ādažos, Rīgas gatvē 45. Tā kā spēlēta papildspēle "Džokers", spēlētājs papildu "Viking Lotto" laimestiem ieguvis arī akcijas laimestu - papildspēles "Džokers" dāvanu 20 000 eiro apmērā. Tādējādi spēlētāja laimestu kopsumma ir 41 171 eiro.

Otrs spēlētājs loterijas biļeti ar sešiem spēles variantiem ar "Sistēmas spēli 9" par 302 eiro iegādājies "Latvijas Loto" mājaslapā.

"Latvijas Loto" organizē arī skaitļu loterijas "SuperBingo", "Eurojackpot", "Viking Lotto", "Latloto 5 no 35", "Loto 5" un "Keno", kā arī divas papildspēles - "Džokers" un "Džokers 7" un 13 momentloterijas.

"Latvijas Loto" kapitāldaļu turētāja ir Finanšu ministrija. "Latvijas Loto" vispārējais stratēģiskais mērķis ir starptautiski atzītā sociālās atbildības, drošības un kvalitātes līmenī organizēt licencētas spēles, nodrošinot augstākas kvalitātes standartu un sabiedrības interešu un spēlētāju tiesību aizsardzību Latvijā.

Tavs komentārs par rakstu: