• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Latvijas Nacionālā bibliotēka tumsā.Latvijas protektorāta galvaspilsētas simbols. Foto: NRA/Vakara Ziņas

Ložas «Lucifers» kopsavilkums četru gadu ciklu noslēdzot

Pirms vairāk nekā četriem gadiem, 2018. gada 23. novembrī mēs nosūtījām jums četru gadu (2019.-2022.) plānu Latvijas protektorātam. Šajā plānā bija uzskaitīti vitāli svarīgi uzdevumi, kas nododami izpildei visiem 13. un 14. Saeimas, kā arī koalīcijas partiju svarīgākajiem cilvēkiem.

Ložas vārdā ar gandarījumu varu teikt, ka četru gadu uzdevumus Latvijas protektorāts ir izpildījis godam un drīzumā Lucifera vārdā Latvijas politiskie valdnieki un viņu vagari saņems uzdevumus nākamajiem četriem gadiem.

Pagaidām varam konstatēt faktu, ka mūsu kalpi ir pacentušies lielākajā daļā no visām jomām, par ko mums ir pat zināms pārsteigums, jo uzdevumi bija izvirzīti patiešām epohāli.

Politikā svarīgākais uzdevums bija veicināt sabiedrības sašķeltību un pilnīgu dezorientāciju. Tas ir izdevies un pat ar lieliskām iestrādnēm nākotnei. Atzīsim, Loža negaidīja, ka bez īpašas krāpšanas izdosies turpināt politisko pēctecību, tāpēc šajā vēstures posmā pat atkrīt vajadzība pēc scenārija B, ko nāktos paredzēt gadījumam, ja varu pārņemtu spēki, kurus interesē Latvijas valsts un tautas labklājība, apdraudot Ložas intereses. Tiesa, pašlaik mēs nevaram būt droši, ka sekmīgi tiek pildīts papilduzdevums –  maksimāli veicināt pamatnācijas, t.i. latviešu emigrāciju no valsts. Tomēr šis mērķis ir stratēģisks, tāpēc tas tiks īstenots arī nākamajā atskaites periodā.

Veselības aprūpē mūsu ideologu lieliskais globālais pasākums – vispasaules panika, kas tika sacelta un tiek uzturēta saistībā ar vienu no tūkstošiem vīrusu infekciju, protams, stipri atviegloja gan vecākās paaudzes kontingenta mērķtiecīgu optimizāciju – īpaši vērtīga bija pandēmijas sākuma stadijā notikusī plaušu dedzināšana, kas oficiāli tika dēvēta par plaušu ventilāciju, un par kuru neviens pat negrasās uzņemties atbildību. Uz šā fona ar vakcīnām saistītais juceklis vispār ir aizritējis gandrīz nemanāmi. Rezultātā medikamentu cenas pieaugumu multiplicē vispārējā inflācija, un tās efekts ir pozitīvāks nekā gaidīts. Un, jā, galvenais, ka pandēmiju jebkurā brīdī var atkārtot: bailes clvēciņos, domājams, ir iesakņotas uz ilgu laiku.

Aplūkojot izglītības sistēmas attīstību, jāatzīst, ka jaunatne, aktīvi darbojoties interneta vidē, ir neticami ātri apguvusi galvenās mācības, un mūsu favorīta Krišjāņa A. Kariņa negaidīti pārliecošā palikšana valsts vadītāja amatā to vēlreiz apliecina. Tagad svarīgi, lai sabiedrība notic, ka viņš ir pateicību parādā ierēdņiem un pensionāriem, un politiskās varas pēctecība turpmāk notiks bez sarežģījumiem. Necieņa un agresija pret vecākiem un skolotājiem šādos apstākļos palielināsies automātiski. Un, bez šaubām, nedrīkstam aizmirst, ka svarīgākā izglītības sistēmas daļa tagad ir mācība par genderismu, kurai nākamajā četru gadu posmā ir jāstājas eksakto zinātņu vietā, bezgalīgi paplašinot apziņas brīvības telpu un ar to aizstājot zināšanas.

Pagaidām nepiedodami maz vēl izdevies panākt finanšu jomā. Skaidra nauda ir apritē pat budžeta iestādēs. Nav izdevies sākt zemādas čipēšanas kampaņu pēc Zviedrijas parauga. Cilvēki vēl nav sapratuši, cik tas ir ērti – veikt maksājumus ar rokas mājienu. Loža uzskata, ka ir pieļauta kļūda, par fokusgrupu izvēloties visu sabiedrību nevis tās jaunāko un progresīvāko daļu. Nākamajā atskaites periodā tas jāņem vērā. Jo vairāk tāpēc, ka valsts virtuālais parāds nav sasniedzis plānoto (30 miljardus), un pašlaik ir tikai 16 miljardi eiro jeb nieka 52% no iekšzemes kopprodukta (IKP). Domājam, ka nākamajā atskaites periodā nepamatotās bailes no valsts parāda palielināšanas nāksies pārvarēt. Mierina tas, ka mūsu sekotājiem ir izdevies maksimāli palielināt visus iespējamos nodokļus iedzīvotājiem un uzņēmumiem, bet psiholoģiskā rezerve vēl nav sasniegta.

Labākas sekmes ir vērojamas ekonomikā kopumā. Vairāk vai mazāk izdevies attīstīt trīs svarīgus virzienus: 1) Eiropas zaļo ekonomiku; 2) atteikšanos no fosilās degvielas, pārejot uz elektroenerģijul 3) atteikšanos no tradicionālajiem pārtikas produktiem, tos aizstājot ar alternatīvām olbaltumvielām – piemēram, kukaiņiem, jūras zālēm un plastikātu. Sagaidāms, ka mazajiem un vidējiem uzņēmumiem šāda pāreja būs fatāla. Sevišķi tad, ja konsekventi turpināsies jaunu maksājumu ieviešana par jebkura veida enerģiju.

Nākamais. Svarīgi pēc iespējas lielākus brīvos līdzekļus novirzīt neproduktīvai darbībai – vislabāk, valsts aizsardzībai. Diemžēl pagaidām nav izdevies militāros izdevumus palielināt līdz 8% no IKP, tomēr virzība uz to kļūst arvien jaudīgāka, lielā mērā pateicoties mūsu sāktajam Ukrainas projektam, kas tiek izmantots kā stimuls un atbilde uz neērtiem jautājumiem. Joprojām pastāvam uz to, ka Latvijas protektorātam jāgatavojas izvietot vidējas darbības kodolraķetes visā savā teritorijā, pirmām kārtām pie austrumu robežas.

Patīkami, ka pilnībā izpildīts izdevums, kas bija izvirzīts valsts pārvaldē. Ar pavisam minimālām manipulācijām – tādas patiesi nebija vajadzīgas, jo tauta arvien mazāk saprot, ko tā dara,– esam nodrošinājuši, ka gan augstākā vietvalža, gan formālā suverēna, gan protektorāta galvenā ierēdņa un galvenā cenzora amatos atrodas biedri, kas gatavi bez iebildumiem arī turpmāk pildīt mūsu direktīvas un rekomendācijas.

Visbeidzot, vēlos jūs informēt, ka drīzumā jums nosūtīšu Ložas direktīvas nākamajiem četriem gadiem.

Palieku jūsu Gabriels Apfelbaums, Ložas Lucifers pilnvarotais pārstāvis. Lai Lucifers Jūs svētī!

2023. gada 15. janvāris.

Tavs komentārs par rakstu: