• Produkti
  • ecube
  • trauki
  • Gelios
  • xlash
  • autoskola
Uga Dumpis un Jurijs Perevoščikovs zaļām sejām Jaunie Latvijas pārvaldnieki, lielvirsnieki briest savas dzīves svarīgākajai misijai. Attēls: Lucifera loža

Lucifera ložas iedvesmas vēstule Latvijas filiālei

Mēs ļoti novērtējam jūsu centienus mūsu direktīvu izpildē. Tas, kā jums izdevies sašķelt un pakļaut savus iedzīvotājus, mūsos izraisa patiesu cieņu.

Tomēr vēršam jūsu uzmanību, ka vakcinācijas process norit pārāk lēni. Jūs jūtami atpaliekat no grafika, un arvien vairāk cilvēku sāk saprast, ka ar šo vakcinēšanu kaut kas nav kārtībā. Turpmāk vilcināšanās nav pieļaujama, tāpēc ka arī mūsu vadībā daži ir sākuši šaubīties par šā, paša Lucifera svētītā pasākuma lietderību.

Tādēļ nosūtām jaunas direktīvas, stimulus un termiņus vakcinācijas tempu būtiskai paātrināšanai jeb, kā jūs sakāt, aptveres izšaušanai.

Direktīvas

 1. No 01.09.2021. nevakcinētiem pedagogiem un citiem darbiniekiem, kā arī bērnu vecākiem liegt atrasties skolu telpās.
 2. No 06.10.2021. nevakcinētām personām maksimāli ierobežot iespējas apmeklēt jebkādas publiskas vietas.
 3. Lai mums atvieglotu kontroli, visu varu saistībā ar ierobežojumu ieviešanu uzticēt mūsu stipendiātiem Ugam Dumpim un Jurijam Perevoščikovam, balstoties tikai un vienīgi uz saslimstības skaitliskajiem kumulatīvajiem rādītājiem. Šiem skaitļiem jākļūst par vienīgo argumentu jebkādu ierobežojumu ieviešanā un paplašināšanā!
 4. No lēmumu pieņemšanas pilnībā izolēt uz jaunām partijām pārejošus Saeimas deputātus, tomēr atļaut viņiem rīkot ielu demonstrācijas, cik vien iespējams sodot to dalībniekus par 2 m distances neievērošanu, masku nepareizu nēsāšanu un citiem formāliem pārkāpumiem.

Stimuli

 1. Garantējam pilnīgu drošību vakcinācijas procesa galvenajiem realizētājiem un atbalstītājiem. Sevišķu atzinību gribam izteikt Danielam Pavļutam un Krišjānim Arturam Kariņam.
 2. Apsolām desmit gadus saglabāt augstu dzīves standartu 10 000 jūsu valsts politiķu un ierēdņu – ar nosacījumu, ka viņi izdarīs visu, lai pamatnācija emigrētu no valsts. Kontingenta samazināšanā lielu uzsvaru liekam arī uz saņemto vakcīnas iedarbību tuvāko divu gadu laikā.
 3. Aicinām neuztraukties par darbaspēka trūkumu. Šo iztrūkumu mēs kompensēsim ar cilvēkiem no trešās pasaules valstīm. Kā būsiet pamanījuši, šis process jau ir sākts.
 4. Līdzīgi, kā mēs izdarījām AAE, jūsu atlikusī etniskā elite būs tā, kas pārvaldīs šajā teritorijā mītošos cilvēkresurus. Jūsu elitei paredzēts piešķirt titulus, līdzīgi kā jūsu prezidents šobrīd piešķir augstākos valsts apbalvojumus.
 5. Garantējam ka elite varēs rīkot arī dziesmu un deju svētkus, sākotnēji gan tikai attālināti.

Termiņi

Vakcinācijas aptvere jāizšauj uz vismaz 90% iedzīvotāju – ieskaitot jaundzimušos – līdz 2022. gada 1. oktobrim.

Vēlot panākumus, un lai Lucifers Jūs svētī! –

Gabriels Apfelbaums, Ložas Lucifers pilnvarotais pārstāvis

2021. gada 27. augusts

Piezīme. Ložas Lucifers pirmo direktīvu Latvijas politiskajai elitei lasiet šeit

Tavs komentārs par rakstu: