• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Telpa ar "Berendsen" paklājuTelpa ar "Berendsen" maināmajiem paklājiem ir maksimāli draudzīga cilvēkiem. Foto: Berendsen

Maināmo paklāju serviss – Jūsu labākais sabiedrotais cīņā ar netīrumiem

Paklājs pie ieejas durvīm ir ierasts un izplatīts higiēnas risinājums. Vai zināt, kā telpu tīrību nodrošināt bez liekas piepūles? Lielisku rezultātu nodrošina maināmo pakāju serviss – ārpakalpojums, kas ļauj uzņēmumiem un publiskā sektora iestādēm uzticēt rūpes par grīdu tīrību speciālistiem.

Maināmo paklāju 3 galvenās priekšrocības

Ieejas un iekštelpu paklājus var ne tikai iegādāties, bet arī iznomāt. No vienas puses, paklāja iegāde šķiet vienkāršs risinājums, jo prece uz visiem laikiem ir pircēja īpašumā, bet, no otras puses, vai ar to pietiek? Izvēloties paklāju nomu, lietotājs iegūst virkni priekšrocību.

1.   Vienmēr savlaicīgs serviss

Efektīvu aizsardzību pret netīrumiem nodrošina tikai tīrs paklājs, bet pastāvīgi sekot paklāju tīrībai ir sarežģīti. Tekstilizstrādājumu un higiēnas risinājumu jomas speciālisti zina, cik bieži ir jāmaina paklāji atkarībā, ņemot vērā sezonu un laikapstākļus, paklāja materiālu un izmēru.  Tieši tāpēc paklāju noma garantē perfekti tīras grīdas gan ziemā, gan vasarā.

2.   Kontrole un kvalitāte

Paklāju noma nozīmē ilgtermiņa sadarbību ar klientiem, tāpēc īpaša uzmanība tiek pievērsta pakalpojumu kvalitātei. Uzticams paklāju nomas uzņēmums ir vairāk nekā tikai pakalpojuma sniedzējs – tas ir sadarbības partneris, kas piedalās klienta vizuālā tēla pilnveidošanā un uzturēšanā. Pateicoties stingrai pakalpojuma kontrolei, klients vienmēr saņem kvalitatīvus paklājus bez liekas kavēšanās.

3.   Dabai draudzīgi higiēnas risinājumi

Maināmo paklāju serviss atbrīvo lietotājus no nepieciešamības pašiem mazgāt paklājus. Šī procedūra ir gan fiziski smaga, gan laikietilpīga, tāpēc lietderīgāk ir uzticēt to nozares speciālistiem. Profesionāla paklāju mazgāšana nodrošina perfektu paklāju tīrību un samazina ietekmi uz apkārtējo vidi. Mazgāšanu bez spēcīgas ķīmijas līdzekļiem novērtēs arī uzņēmuma darbinieki un apmeklētāji, kuri cieš no alerģijām. Tāpat svarīgi atzīmēt, ka videi draudzīgu paklāju kopšanu daudz vieglāk ir nodrošināt lielam paklāju nomas uzņēmumam, nevis pašiem paklāju lietotājiem.

Lai paklāju noma sniegtu tikai pozitīvu pieredzi, izvēlieties nomas uzņēmumu ar labu reputāciju, plašu piedāvājumu un atbildīgu pieeju. Latvijā šādām prasībām atbilst “Berendsen” – tekstilizstrādājumu un higiēnas preču uzņēmums.

Maināmo paklāju serviss Latvijā: 9 paklāju veidi dažādiem mērķiem

“Berendsen” paklāju ražošanā tiek izmantoti izturīgi materiāli un jaunas tehnoloģijas, kas uzlabo paklāju funkcionalitāti un ļauj piedāvāt vairāk higiēnas risinājumu dažādiem mērķiem. Kopumā “Berendsen” piedāvājumā ir deviņi paklāju veidi.

Ieejas paklāji sauso netīrumu, dubļu un mitruma savākšanai:

mikrošķiedras paklājs – inovatīvs “Berendsen” produkts, paklājs gan lieliski uzsūc mitrumu, gan efektīvi noberž gružus;

kokvilnas paklājs – ar augstu uzsūktspēju, labi piemērots rudens un ziemas sezonai;

neilona paklājs – efektīvi savāc sausos netīrumus, izvietojams gan pie ieejas durvīm, gan pārejas zonās;

gumijas paklājs – ar paaugstinātu gumijas ārmalu, kas paklāju veido kā vannīti ūdens savākšanai; šis paklājis ir ideāli piemērots novietošanai vējtveros vai kā pirmais paklājs pie ieejas ēkā.

Paklāji reklāmai  un uzņēmuma atpazīstamības veicināšanai:

logo paklāji un logo paklāji ar HD druku – gaumīgai un pamanāmai uzņēmuma reprezentācijai;

dizaina paklāji – labs risinājums lietotājiem, kuri vēlas paši radīt sava paklāja dizainu;

sarkanie paklāji – īpaši piemēroti svētkiem, atlaižu sezonai, īpašajiem pasākumiem;

Paklāji darbinieku labsajūtai:

komforta un ergonomiskie paklāji  – amortizē cilvēka svaru un atslogo pēdas, nodrošinot komfortablu un veselībai draudzīgu darba vidi. Ar slīpām un grīdai labi piegulošām malām, kas pasargā no paklupšanas.

Ar visām paklāju priekšrocībām varat iepazīties uzņēmuma tīmekļvietnē Berendsen.lv, turpat iespējams uzdot jautājumus uzņēmuma speciālistiem un pieteikties paklāju nomai.

Maināmo paklāju serviss atbrīvo laiku svarīgākām lietām – virziet uz priekšu savu biznesu un baudiet atpūtu, uzticot rūpes par telpu tīrību “Berendsen” komandai! Aizpildiet pieteikumu Berendsen.lv mājaslapā un saņemiet atbildi tuvākajā laikā.

Uzņēmuma kontakti:

Tālrunis: 6750075

E-pasts: lv.info@elis.com

Tavs komentārs par rakstu: