• Produkti
  • ecube
  • trauki
  • Gelios
  • xlash
  • autoskola
Comparo.lv reklāmaComparo.lv - nebanku mājokļa kredīti vienuviet. Reklāmas attēls

Mājokļa kredīts – pirmais solis sapņu piepildīšanā

Vai esi ievērojis, ka nekustamā īpašuma cenas pakāpeniski sākušas pieaugt? Tam ir gan savi plusi – tirgus atkopjas no krīzes, gan mīnusi – īpašums kļūst dārgāks, un reti kuram cilvēkam ir pietiekami resursi, lai nopirktu mājokli par saviem līdzekļiem. Ko darīt, ja dzīvot īrētā īpašumā vairs negribas? Tev var palīdzēt mājokļa kredīts – finanšu risinājums jaunajām ģimenēm, speciālistiem un ikvienam cilvēkam ar pietiekamu maksātspēju un vēlmi dzīvot pašam savā mājā.

Lasi tālāk un uzzini, kā saņemams kredīts mājokļa iegādei, un kur meklēt labākos piedāvājumus!

Mājokļa kredīts tuvplānā: galvenais, kas Tev jāzina

Mājokļa kredīti ir vieni no apjomīgākajiem un nopietnākajiem aizdevumiem privātpersonām. Gan kredīta apjoms, gan atmaksas termiņš liecina – tas nav ātrais kredīts līdz algas dienai, tāpēc pieeja šādam aizdevumam ir atšķirīga. Salīdzinājumā ar interneta kredītu nozari, mājokļa kredīts:

          • netiek piešķirts tiešsaistē. Pieteikšanās aizdevumam un sākotnēja konsultācija ar kredītspeciālistu notiek internetā, taču īpašuma izvērtēšana, kredītlīguma sagatavošana un parakstīšana prasa aizņēmēja klātbūtni;

          • tiek noformēts ar individualizētu procentu likmi. Zemākas procentu likmes ir pieejamas personām ar pozitīvu kredītvēsturi, lieliem ienākumiem un pozitīvu iepriekšējo sadarbību ar aizdevēju.

Atceries, ka tradicionāli mājokļa kredīts nozīmē aizdevumu mājokļa iegādei kredītā. Ja Tevi interesē kredīts mājokļa remontam, Tev var būt aktuāls patēriņa kredīts bez ķīlas. Bet, ja kredītvēstures dēļ aizdevums bez ķīlas nav pieejams, vari pieteikties mājokļa kredītam, ieķīlājot daļu no sava īpašuma. Aprēķināt kredīta izmaksas Tev palīdzēs mājokļa kredīta kalkulators, kas atrodas ikviena kreditora mājaslapā.

Tā kā nekustamais īpašums ir dārgs, bet svarīgs pirkums, mājokļa kredīti tiek pielāgoti aizņēmēju iespējām. Lasi tālāk un noskaidro, kādi mājokļa kredīti ir pieejami Latvijā!

3 mājokļa kredītu veidi: uzzini, kāds ir piemērots Tev!

Kredīts mājokļa iegādei ir pieejams gan bankās, gan pie nebanku kredītdevējiem. Dažiem aizdevumiem atšķiras tikai kredītlimits un procentu likme, bet daži ir specifiskāki. Piedāvājumā ir:

          • kredīts mājokļa iegādei bez pirmās iemaksas. Pirmā iemaksa ir viens no galvenajiem klupšanas akmeņiem ceļā uz mājokļa iegādi, jo tās apjoms ir līdz 20% no īpašuma vērtības. Taču ņem vērā, ka mājokļa kredīts bez pirmās iemaksas ir dārgāks un ar augstāku procentu likmi;

          • mājokļa kredīts jaunajām ģimenēm. Ja Tavā ģimenē ir no 1 līdz 3 bērniem vecumā līdz 23 gadiem, vari pieteikties valsts atbalsta programmai “Altum”. Taču atceries, ka ne visi kredītdevēji sadarbojas ar “Altum”, tāpēc vispirms pārbaudi, kur šāds pakalpojums ir pieejams;

          • mājokļa kredīts ar valsts galvojumu jaunajiem speciālistiem. No 2018. gada “Altum” atbalsts pieejams arī cilvēkiem līdz 35 gadu vecumam, bez bērniem, taču ar augstāko vai profesionālo izglītību. DNB mājokļa kredīts un Swedbank mājokļa kredīts ir pieejami ar valsts galvojumu.

Bet, ja neesi speciālo programmu mērķauditorijā, un banku piedāvātie mājokļa kredīti šķiet pārāk dārgi, iepazīsti nebanku kreditoru piedāvājumu. Lai paveiktu to operatīvi, izmanto salīdzināšanas portālu Comparo.lv!

Nebanku mājokļa kredīti vienuviet

Comparo.lv apkopo informāciju par mājokļa kredītiem parocīgās salīdzināšanas tabulās. Ienāc Comparo.lv, lai salīdzinātu hipotekāros kredītus pēc:

          • kredītlimita un termiņa;

          • procentu likmes;

          • prasībām klientiem.

Mājokļa kredīts ir nopietns darījums – iespējams, nopietnākais, ko noslēgsi savā dzīvē. Izmanto Comparo.lv sniegtās iespējas, lai aizņemtos maksimāli izdevīgi – apmeklē salīdzināšanas portālu, atlasi piedāvājumus un iepazīsties ar noderīgiem padomiem!

1 Komentāri


 1. Oskars
  2018-06-29

  JEBKURŠ kredīts Tev garantē ilgu un produktīvu, bet nogurdinošu ekskursiju uz Angliju. Vai Īriju. Vai Vāciju.

Tavs komentārs par rakstu: