Diāna MarcinkēvičaDiāna Marcinkēviča turējās dūšīgi. Foto: Ralf Reinecke/sportacentrs.com

Marcinkēviča uzvar setu, bet ar to nepietiek, lai pieveiktu Jūrmalas turnīra 6. raketi

Sieviešu tenisa asociācijas (WTA) “International” sērijas turnīrā Jūrmalā Latvijas tenisiste Diāna Marcinkēviča, kura WTA rangā atrodas 223. pozīcijā, guva savu pirmo uzvaru šāda līmeņa sacīkstēs. Tomēr panākumu turpināt Diāna nespēja.

Otrajā kārtā Marcinkēviča tikās ar turnīra 6. raketi – krievieti Anastasiju Potapovu (Анастасия Потапова, WTA 69.). Diāna turējā dūšīgi, un pēc “tīri” zaudēta pirmā seta viņai izvedās lauzt mača gaitu un otrajā rezultātu izlīdzināt. Tomēr izšķirošajā spēles posmā krieviete saņēmās un guva virsroku. Marcinkēviča piekāpās ar 1-6, 6-4, 2-6 un turnīru beidza ar +30 WTA ranga punktiem.