• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
"H.A.Brieger" krēma budžiņaZīmolam "H.A.Brieger" ir sena vēsture. Foto no: vitber.com

Martā tirdzniecībā atgriezīsies «Dzintara» kosmētika. To ražos «H.A.Brieger»

“Dzintars” kosmētikas ražotne turpmāk strādās ar zīmolu “H.A. Brieger”. 8. janvārī veiktas atbilstošas izmaiņas Uzņēmumu reģistrā, mainot arī SIA “Dzintars Production” juridisko nosaukumu uz SIA “H.A.Brieger”.

InfoTOP.lv, izmantojot Latvijas plašsaziņas līdzekļu materiālus

Kosmētika ar zīmolu “Dzintars” tirdzniecībā varētu atgriezties šā gada martā, prognozē uzņēmuma pārstāvji, – protams, ar noteikumu ja kovidpanika un valsts noteiktie ierobežojumi būtiski neietekmēs uzņēmuma darbību. 

H.A.Brieger” vadītāja un līdzīpašniece Anastasija Udalova skaidro: ““Dzintars” kosmētikas ražošanas pirmsākumi ir meklējami 1849. gadā, kad Heinrihs Ādolfs Brīgers [Heinrich Adolf Brieger, 1823-1904 – InfoTOP.lv] Rīgā dibināja ziepju un parfimērijas fabriku, kas vēlāk trijās paaudzēs kļuva par Latvijā vienu no lielākajiem kosmētikas ražotājiem. Iegādājoties ražotni, mūsu mērķis ir atgriezt Brīgera pieeju – lēnām, izsvērti un rūpīgi veidot produktus mūsu laika dinamiskajai pasaulei. Mēs sāksim ar patērētājiem tik iemīļoto “Dzintara” produkciju, pakāpeniski veidojot jaunas produktu līnijas ar jauniem zīmoliem.”

H.A.Brieger” pašlaik strādā gandrīz 40 darbinieku. Paredzams, ka pakāpeniski, paplašinot un audzējot darbības apjomus, tiks palielināts arī ražotnes darbinieku skaits.

Tavs komentārs par rakstu: