• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Īlons Masks un Twitter putniņi uz sarkana fonaVai nu intuīcija, vai kāds gudrs cilvēks Maskam ir pastāstījis, ka "Twitter" nav tā vērts. Foto: marketwatch.com

Masks tomēr atsakās pirkt «Twitter». Gaidāmi tiesu darbi

Šobrīd pasaules bagātākais cilvēks, ekscentriskais  miljardieris Īlons Masks (Elon Musk) ir paziņojis, ka atsakās no darījuma par mikroblogošanas vietnes "Twitter" iegādi, apsūdzot "Twitter" maldinošu paziņojumu izteikšanā par neīsto kontu daudzumu šajā platformā.

InfoTOP.lv, izmantojot pasaules un Latvijas plašsaziņas līdzekļu materiālus

Maska lēmums nepabeigt aprīlī noslēgto darījumu, kas paredzēja iegādāties “Twitter” par 44 miljardiem ASV dolāru, nozīmē sākumu tiesu darbiem par darījuma laušanu. 

Twitter” uzstāja, ka neīstu kontu īpatsvars platformā ir mazāks par 5%, bet Masks apgalvoja, ka tas ir daudz lielāks. Spama un viltus kontu izskaušanu viņš bija pasludinājis par vienu no saviem mērķiem pēc iecerētās “Twitter” iegādes.

Masks jau maijā paziņoja, ka darījums par “Twitter” iegādi netiks īstenots, ja viņš nesaņems no “Twitter” pierādījumus par neīsto kontu īpatsvaru šajā platformā.

 “Masks ar šo izmanto tiesības apturēt Apvienošanās līgumu un atteikties no darījuma,” viņa advokāti paziņojuši vēstulēTwitter”, kuras kopija tika iesniegta ASV Vērtspapīru un biržu komisijai (USA Securities and Exchange Commission, SEC).

Maska lēmums var nozīmēt “pircēja nožēlu” par to, ka viņš bija piedāvājis 54,20 ASV dolārus par akciju, bet šis piedāvājums tagad izrādās “smieklīgs”, piezīmē investoriem pavēstījis “CFRA Research” vecākais akciju analītiķis Andželo Zino (Angelo Zino).

Tavs komentārs par rakstu: