• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Kokaīns un šļircePirmā reize nav krimināli sodāma. Ilustratīvs foto: Getty Images

Mērs – kokaīnists. Tepat, Jūrmalā?

Valsts policija Jūrmalas mēru Gati Truksni sodījusi par narkotisko vielu neatļautu glabāšanu un piemērojusi 100 eiro naudas sodu, vēsta TV raidījums "Nekā personīga".

Raidījuma rīcībā ir informācija, ka šļirce ar kokaīna paliekām pie Trukšņa atrasta Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) veiktajās kratīšanās kriminālprocesā par partiju iespējamu nelikumīgu finansēšanu.

DNS analīzes apliecinājušas, ka uz šļirces ir Trukšņa DNS pēdas, un policija viņu sodījusi saskaņā ar Administratīvo pārkāpumu kodeksa 46. pantu par narkotisku vielu neatļautu glabāšanu, ziņo "Nekā personīga".

Jūrmalas domē raidījumam nekādi komentāri par šo lietu nav sniegti.

Saskaņā ar likumu, piemērojot administratīvo sodu par šādu pārkāpumu, likumsargi pārkāpēju rakstveidā brīdina par kriminālatbildību, ja šī persona gada laikā pēc administratīvā soda uzlikšanas neatļauti iegādāsies vai glabās narkotiskās vai psihotropās vielas arī nelielā apmērā vai neatļauti lietos šādas vielas.

InfoTOP.lv piezīme. Pilsētas mērs kokaīnists – tas, protams, ir nožēlojami, taču tāda nu reiz ir viena no demokrātijas blaknēm. Kā tālāk veidosies Trukšņa politiskā karjera, ir atkarīgs no viņa partijas – Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) – vadības lēmumiem. Bet pagaidām vēršam jūsu uzmanību uz to, ka TV raidījums "Nekā personīga", kuram raksturīga "krāsu sabiezināšana" par labu tikai tā veidotājiem zināmām personām, informāciju par "mēru-narkomānu" ir publiskojis vien dažas dienas pirms 13. Saeimas vēlēšanām, lai gan pats notikums nav "pirmā svaiguma".

Tavs komentārs par rakstu: