• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Lionels Mesi sēž zālienāLionels Messi šajā gadsimtā ir bijis "Barcelona" simbols. Foto no: championat.com

Mesi pamet «Barcelona», Agvero grasās darīt to pašu

Vienā no Spānijas futbola slavenākajiem klubiem “Barcelona” briest radikālas pārmaiņas. Komandu vēlas pamest Argentīnas izlases uzbrucējs Serhio Agvero (Sergio Agüero), kurš komandas rindas papildināja nupat, šīs vasaras pāreju periodā.

InfoTOP.lv, izmantojot ārvalstu plašsaziņas līdzekļu materiālus   

Uzbrucēja demaršam iemesls ir vairāk nekā nopietns: “Barcelona” vairs nespēlēs cita argentīniešu superzvaigzne un Agvero tuvs draugs 1987. gadā dzimušais Lionels Mesi (Lionel Messi), kurš kopš 2001. gada ir Katalonijas kluba sistēmā, komandā debitējis 17 gadu vecumā un nemainīgi tajā spēlējis pēdējos 18 gadus, kļūstot ne vien par uzbrukuma līderi, bet arī kluba leģendu un simbolu.

Taču fakts ir fakts: FC “Barcelona” vietne ziņo, ka Mesi nepaliks komandā, lai gan iepriekš ir tikusi panākta vienošanās par viņa līguma pagarināšanu. Tomēr jauno līgumu puses nevar parakstīt Spānijas futbola līgas “Primera” ekonomisko noteikumu un ierobežojumu dēļ.

Mesi līgums ar “Barcelona” ir beidzies jūnija nogalē. Argentīnietis, kurš visu savu profesionālā futbolista karjeru ir aizvadījis Barselonā, pagājušajā sezonā Spānijas līgā piedalījās 35 mačos, gūdams 30 vārtus un izdarīdams 9 rezultatīvas piespēles.

10. augustā Mesi veica medicīnisko apskati Parīzes klubā “Paris Saint Germain”, ar kuru tikšot slēgts līgums uz diviem gadiem ar iespēju to pagarināt.

Tavs komentārs par rakstu: