• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Miķelis Rēdlihs. Foto: Evija Trifanova/LETA

Miķelis Rēdlihs atgriežas Rīgas "Dinamo"

LETA

Latviešu uzbrucējs Miķelis Rēdlihs atgriezies Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandā Rīgas "Dinamo", piektdien pavēstījusi komanda.

Kā vēsta rīdzinieki, pārrunas ar jaunāko no brāļiem Rēdlihiem, kurš iepriekšējās divas sezonas aizvadīja Jaroslavļas "Lokomotiv" rindās, notikušas ilgāku laiku, bet tad vēl viņam bija spēkā esošs līgums. Tomēr nesen tas pēc abpusējas vienošanās tika lauzts, un tagad hokejists atgriezies dzimtenē.

Pašlaik 30 gadus vecais Rēdlihs "Lokomotiv" komandu pārstāvēja iepriekšējās divās sezonās, pēdējā no tām 61 mačā izceļoties ar sešiem vārtiem un astoņām rezultatīvām piespēlēm.

Pirms tam viņš pirmajās četrās KHL sezonās Rīgas "Dinamo" sastāvā 249 spēlēs guva 61 vārtus un izpildīja 95 rezultatīvas piespēles. Savukārt pirms dalības KHL Miķelis Rēdlihs pa vienai sezonai aizvadījis Baltkrievijas čempionāta komandās Žlobinas "Metallurg" un Minskas "Junostj", Zviedrijas otrās līgas - "Allsvenskan" - klubā "Bjorkloven", kā arī divas sezonas "Rīga 2000" sastāvā Baltkrievijas un Latvijas čempionātos.

Latvijas izlases sastāvā Miķelis Rēdlihs piedalījies trijās olimpiskajās spēlēs, deviņos pasaules čempionātos un trijos olimpiskajos kvalifikācijas turnīros, kopumā aizvadot 160 spēles.

Jau pirmdien Miķelis Rēdlihs pievienosies Rīgas "Dinamo" treniņnometnei Valmierā. Līdz ar M.Rēdlihu Rīgas "Dinamo" ir spēkā esoši līgumi ar 12 spēlētājiem - čehu vārtsargu Jakubu Sedlāčeku, aizsargiem Kristapu Sotnieku un Oskaru Cibuļski, kā arī uzbrucējiem Robertu Bukartu, Lauri Dārziņu, Andri Džeriņu, Miku Indraši, Gintu Meiju, Gunāru Skvorcovu, slovāku Marcelu Hosu, Rēdlihu un Vitāliju Pavlovu, kuram gan maijā par aizliegto vielu lietošanu tika piemērota pusotra gada diskvalifikācija, kas viņam liks izlaist visu nākamo sezonu un vēl arī aiznākamās sezonas ievadu.

Pārējie līgumi ar spēlētājiem oficiāli tiks noslēgti pēc tam, kad "Dinamo" atrisinās problēmas ar jaunu sponsorēšanas līgumu nodrošināšanu. Uz pārbaudes laika līgumu vienībai pašlaik pievienojies arī pieredzējušais krievu uzbrucējs Pjotrs Sčastļivijs, kurš ir karjeru noslēgušās Latvijas tāllēcējas Inetas Radēvičas vīrs, kā arī nākamo sezonu Latvijā plāno aizvadīt vārtsargs Edgars Masaļskis un uzbrucējs Kaspars Saulietis, tomēr noprotams, ka pagaidām viņi vēl parakstus uz līgumiem nav likuši. Tāpat Rīgas "Dinamo" komanda ziņojusi, ka jāvārdu līguma pagarināšanai devuši arī Rīgas komandas pieredzējušie aizsargi Georgijs Pujacs un Krišjānis Rēdlihs, tomēr arī šos līgumus pagaidām līga vēl nav apstiprinājusi.

Valmierā komanda trenēsies līdz 31.jūlijam uz ledus, svaru zālē un stadionā, bet 1.augustā Liepājā aizvadīs savu pirmo pirmssezonas pārbaudes spēli. Komandas trenējas treneru Arta Ābola, Ģirta Ankipāna, Aleksandra Ņiživija, Jura Klodāna un Viļņa Kluča vadībā.

Pirms jaunās sezonas "Dinamo" aizvadīs kopumā 11 pārbaudes spēles.

Tavs komentārs par rakstu: