• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Muzeju informatījās kampaņas plakātsInformatīvā kampaņas plakāts: muzeji.lv

Muzejos sāk atgriezties dzīvība

No 13. maija dzīvība pakāpeniski atgriežas Latvijas muzejos, kuri sāk pakāpeniski vērt durvis apmeklētājiem, īstenojot kopīgu informatīvo kampaņu #TiekamiesTagad, informē Latvijas Muzeju biedrība.

Apmeklētāju ērtībai daudzos Latvijas muzejos būs izvietoti spilgti dzelteni vienota dizaina un informācijas materiāli, kas veidoti kā palīgs valstī noteiktā sanitārā protokola prasību izpildei. Iedzīvotāju ērtībai platformā muzeji.lv regulāri tiek apkopota informācijas par apmeklējumu ierobežojumiem, atvērtajiem muzejiem un to piedāvājumiem.

Muzeji drīkst vērt durvis, ievērojot muzeju nozarei izstrādātu sanitāro protokolu.  Apmeklētāji tiek lūgti apmeklēt muzeju, ja tiem nav saslimšanas simptomu. Muzejā ir jāievēro 2 metru distance no citiem apmeklētājiem, izņemot vienā mājsaimniecībā dzīvojošos. Muzejiem jānodrošina apmeklētājiem iespēja mazgāt rokas ar ziepēm vai dezinficēt rokas. Apmeklētāji tiek aicināti ar sapratni pieņemt, ja kāda no skārienjūtīgajām virsmām ar informāciju šobrīd nebūs pieejama drošības apsvērumu dēļ, kā arī visi tiek aicināti ievērot muzeju norādes par maksimāli pieļaujamo cilvēku skaitu telpās un atsaukties darbinieku aicinājumiem.

Informācija par to, kuri muzeji, spējot izpildīt valstī noteiktās prasības, ir atvērti apmeklējumam, muzeju piedāvājumus, darba laiku, iespējām iegādāties biļetes klātienē vai attālināti, būs pieejama katra muzeja vietnēs un sociālajos tīklos, kā arī tiks apkopota kopējā platformā muzeji.lv.

Tavs komentārs par rakstu: