• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Divi seniori brīvā dabāCik gaišu nākotni mums nodrošinājusi valdošā koalīcija un personīgi Kariņa kungs! Ilustratīvs foto no: weloveourgranny.com

Nāk «kovidlaika» vēlēšanas! Partijas dāvina pensionāriem pa 200 EUR nodokļu naudas

Ar joni tuvojas 5. jūnijs, kad visa latviešu tauta, ievērojot 2m pašdistancēšanos un pašprātīgi uzmaucot uz mutes un deguna maskas, ieradīsies mežos un pļavās ierīkotajos pašvaldību vēlēšanu iecirkņos, lai neparastā vienotībā atdotu savas balsis koalīcijai, kas līdz absurdam norūpējusies par savu līdzpilsoņu veselību. Un tikai.

Matīss Miers, īpaši InfoTOP.lv

Taču visiem zināms, ka nepateicība ir pasaules alga, tāpēc koalīcijas puikas un meitenes, kuru sirsniņas pilda līdzjutība un Valsts prezidenta miglaini paustie novēlējumi, nevar būt droši, ka tauta balsos tā, kā vajag. Un, ja nebalsos, kā vajag, visa brīnumainā administratīvi teritoriālā reforma var noiet greizi,

Tāpēc, uzdāvinājušas pa 500 eiro bērniem, lai tie pierunātu savus vecākus būt saprātīgiem vai vismaz nokaunēties un tad būt saprātīgiem, mūsu visumīļās partijas nav spējušas rimties savā bezgaldāsnumā svešu finanšu izšiverēšanā, un piešķīrušas vēl drusku nodokļu naudiņas arī tiem, kas 5. jūnija agrā rītā, svelmainā pusdienlaikā vai rēnā pievakarē paškājīgi bridīs rasotos vai tvīkstošos laukos, lai pildītu savu mazā latvja pienākumu pret labākajiem latvjiem. Proti, 13.  Saeima ir apstiprinājusi vienreizēja pabalsta 200 eiro apmērā izmaksu pensionāriem un cilvēkiem ar invaliditāti. Oficiāli noteikts, ka pabalsts paredzēts, “lai mazinātu “Covid-19” infekcijas izplatības radīto negatīvo ietekmi un spriedzi”. Bet mēs jau zinām, kā ir patiesībā! Kovic, protams, ir visuresošs, bet ne jau tik ļoti, lai labieši pēkšņi būtu sākuši liet gaužas empātijas asaras.

Pabalstu 200 eiro apmērā saņems Latvijā pašdeklarējušās personas, kuras no 2021. gada 1. marta līdz ārkārtējās situācijas beigām saņem:

          • vecuma pensiju;

          • invaliditātes pensiju;

          • apgādnieka zaudējuma pensiju;

          • atlīdzību par apgādnieka zaudējumu;

          • atlīdzību par darbspēju zaudējumu;

          • valsts sociālā nodrošinājuma pabalstu.

Šo lēmumu mūsu siles labieši “pamatojuši” ar to, ka ārkārtējās situācijas laikā visas ģimenes, re, pašsastopas ar sarežģītiem apstākļiem – gan  tās, kurās ir mazi bērni, gan seniori, apgādnieku zaudējušas personas un personas ar invaliditāti, it īpaši tās personas ar invaliditāti, kurām ir ļoti smaga invaliditāte. Tā norādīts attiecīgo grozījumu anotācijā, un kurš iebildīs! 

Par vienu lietu nestrīdēšos arī es: cilvēki ar invaliditāti allaž ir smagākā stāvoklī nekā vairākums citu. Sevišķi Latvijā. Un sevišķi pirms vēlēšanām.

Taču nepiekritīšu mūsu dārgajiem siles lopiņiem, ka īpaši sliktā stāvokli kovic ir nolicis pensionārus. Lielākoties tā nav!

Toties mūsu seniori, vecā kaluma cilvēki būdami, vēl spēj just pateicību tiem, kas viņus aplaimojuši. Tāpēc saņemiet 200 eiro un ziniet, ko darīt 5. jūnijā! Partijas jūs gaida Latvijas laukos un ārēs.

Tavs komentārs par rakstu: