• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Ieeja Ģertrūdes ielas teātrīIeeja Ģertrūdes ielas teātrī. Foto no: enciklopedija.lv

«Nasing spešal»: jauniestudējums Ģertrūdes ielas teātrī

29. augustā Ģertrūdes ielas teātrī notiks dramaturga un režisora Andreja Jarovoja jauniestudējuma “Nasing spešal pirmizrāde.

InfoTOP.lv, izmantojot Latvijas plašsaziņas līdzekļu materiālus

Izrādes “Nasing spešal pamatā ir viena no ilgākajām Saeimas sēdēm atjaunotās Latvijas vēsturē – tā sākās 2008. gada 11. decembrī, turpinājās līdz nākamās dienas rītam un pēc nedēļu ilga pārtraukuma noslēdzās 2008. gada 18. decembrī, kopā ilgstot 28 stundas un 16 minūšu.

Nasing spešal tekstu veido Saeimas deputātu un valdības pārstāvju runātais sēdes laikā, ko izrādes radošā komanda pārstrādājusi krāsainā dokumentālā mozaīkā, tādējādi skatītājiem tuvplānā tiks atklāta aizrautīga cīņa par varu un vēlētāja balsi. 

4. septembrī izrāde “Nasing spešal viesosies Ventspils koncertzālē “Latvija. Bet 18. septembrī tā atkal būs skatāma Ģertrūdes ielas teātrī.

Izrādē piedalās Ansis Bētiņš, Artūrs Čukurs, Jana Ļisova, Elizabete Skrastiņa un Mārtiņš Upenieks. Mūzikas autore – Linda Leimane. Video un kostīmus radījusi Ieva Kauliņa.

Biļetes uz izrādi Rīgā ir nopērkamas šeit. Biļetes uz izrādi Ventspilī ir pieejamas “Biļešu paradīzes” tīklā.

Piezīme. Izrāde, protams, paredzēta tikai potēto kastaiĢIT izrādes klātienē šobrīd var apmeklēt personas, kuras ir vakcinētas pret “Covid-19 vai pēdējā pusgada laikā vīrusu pārslimojušas, uzrādot derīgu ES digitālo “Covid-19” sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu (ID karti vai pasi). Lai nodrošinātu biļešu un sertifikātu pārbaudi un visi kopā varētu izrādi sākt laikā, teātris lūdz ierasties vismaz 30 minūtes pirms pasākuma sākuma. 

Tavs komentārs par rakstu: