• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Nauris PuntulisNauris Puntulis neko dižu līdz šim nav parādījis. Ministra amats ir vēl viena iespēja. Ekrānšāviņš no: lsm.lv

Nauris Puntulis – ministrs, kurš dzied

8. jūlijā esam ieguvuši vēl vienu apliecinājumu tam, ka politiķi uzskata: sabiedrībai var vieglāk “iebarot” ministru, kurš attiecīgajā nozarē ir strādājis kaut vai par noliktavas pārzini. Operdziedātājam ikdienā nav jānodarbojas ar kultūras pasākumu organizēšanu un vadīšanu. Toties viņš, bez šaubām, ir “kultūras cilvēks”, tāpēc viņam var uzticēt visas kultūras nozares menedžēšanu.   

Matīss Miers, īpaši InfoTOP.lv

Vārdu sakot, Saeima ārkārtas sēdē ar nomācošu balsu vairākumu par kultūras ministru apstiprināja nacionālās apvienības “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK (VL-TB/LNNK) ieteikto un Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa virzīto Nauri Puntuli. Algota dziedāšana viņam tagad būs jāaizmirst. Protams, neviens neliedz Puntulim kādu operas āriju vai “Pērkona” dziesmu uzdziedāt arī darba kabinetā vai dušā, bet prasīt par to samaksu būs mazākais divdomīgi, jo dziedātājs uz kādu laiku ir pārkvalificējies par politiski iekrāsotu menedžeri. Kas būs labāks – Puntulis-dziedātājs vai Puntulis-ministrs, sabiedrība varēs novērtēt pavisam drīz. Puntulis-Rīgas domes deputāts abiem pārējiem Puntuļiem acīmredzami nav konkurents: lai gan ilgus gadus viņš galvaspilsētas pašvaldībā ir bijis VL-TB/LNNK frakcijas šefs, diezin vai kāds atminēsies kaut vai pārīti “labo darbu”, ar ko viņš varētu palepoties.

Uzrunājot deputātus, Kariņš uzsvēra, ka nākamajam kultūras ministram “būs jāveic vairāki darbi”. Viens no tiem ir risināt jautājumu par koncertzāles būvniecību, saprotot, kur un par kādiem līdzekļiem šo projektu īstenot.

Otrkārt, kultūras ministram esot jāpievērš nopietna uzmanība “Latvijas informatīvās vides un sabiedrisko mediju stiprināšanai”. Vai tas nozīmēs plašsaziņas līdzekļu kontroles pastiprināšanos un cenzūras elementu nostiprināšanos, Kariņš neprecizē. Tā teikt, gaidīsim Puntuli, un viņš jau nāk!

Tavs komentārs par rakstu: