• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Metjū majone ar partneriem.Žēl vienīgi, ka Metjū Majone (vidū) ir ne tikai nodzinis bārdu, bet arī "pieklusis". Foto: sportacentrs.com

«Ņeftehimik» 3-4 Rīgas «Dinamo»: Meija uguņo!

Kontinentālās hokeja līgas (KHL, Континентальная хоккейная лига) komanda Rīgas “Dinamo” atgriezusies laukumā pēc pēc pusotras nedēļas ilga pārtraukuma. Pirmā izbraukuma spēle Ņižņekamskā bija veiksmīga: pirmoreiz šosezon dinamieši guva trešo uzvaru pēc kārtas.      

Ja spriežam tikai pēc rezultāta – 4-3 (0-0, 2-0, 2-3), varētu domāt, ka cīņa bija sīva un līdzīga. Patiesībā pēc tam, kad spēles 49. minūtē rezultāts kļuva 4-0, viesi palaidās slinkumā un ļāva mājiniekiem pārņemt iniciatīvu. Lai gan pirmie vārti, kurus “Ņeftehimik” (Нефтехимик) hokejisti atspēlēja nepinu pusminūti vēlāk, liecināja, ka viņi vēl nav zaudējuši cerības vismaz uz punktu. Mazliet pietrūka, “Dinamo” izcīnīja divus punktus pamatlaikā, tomēr pēdējās desmitarpus minūtes krietni pabojāja iespaidu par rīdzinieku spēli. Ja neko citu, tad Timuru Biļalovu (Тимур Билялов) pažēlot jau nu varēja.

Vārtus “Dinamo” labā šoreiz guva spēlētāji, kas, maigi izsakoties, to nedara bieži. Divus vārtus (25. un 45. minūtē) guva citkārt “pieticīgais” Gints Meija (rezultatīvas piespēles Linusam Videlam/Linus Videll – Andrim Džeriņam, Emīlam Ģēģerim). Precīzi bija arī Kevins Klārks (Kevin Clark, 36. minūte, asistents Brendons Makmilans/Brandon McMillan) un Rihards Marenis (50. minūte, Matiass Mītinens/Matias Myttynen).

Tagad Rīgas “Dinamo” vienība ir “līdzsvarojusi savu bilanci”: 25 spēlēs mūsu komanda ir izcīnījusi 25 punktus. Rietumu konferences turnīra tabulā esam 7. vietā, nu jau par četriem punktiem atruujoties no 9. vietā esošās Maskavas “Dinamo” (Динамо) komandas, kura turklāt ir aizvadījusi jau 26 spēles, un par diviem punktiem – no Podoļskas “Vitjazj” komamdas, kurai ir par divām spēlēm vairāk. Sestajā vietā esošajiem “Soču” (ХК Сочи) hokejistiem ir 27 punkti 27 spēlēs, bet vēl vienu vietu augstāk esošajam Maskavas “Spartak” (Спартак) – pēc 27 spēlēm 29 punkti.        

Ceturtdien, 15. novembrī plkst. 18.00 Ņižņijnovgorodā mūsu komanda cīkstēsies “Torpedo” (Торпедо), bet sestdien, 17. novembrī plkst. 16.00 Kazaņā paredzēta spēle pret vēl vienu Austrumu konferences komandu “Ak Bars” (Ак Барс).

Novembra noslēgumu dinamieši pavadīs formāli mājās, tomēr ne gluži. Trešdien, 21. novembrī plkst. 19.30 “Arēnā Rīga” viesosies “Vitjazj”, piektdien, 23. novembrī plkst. 19.30 – Omskas/Balašihas “Avangard” (Авангард). Un pēc tam gaida divas “mājas” spēles Šveices pilsētā Cīrihē: pirmdien, 26. novembrī plkst. 20.30 pret Sanktpēterburgas SKA (CKA) un trešdien, 28 novembrī plkst 20.30 – pret Maskavas CSKA (ЦСКА). Tas būs savdabīgs ievads trejspēļu izbraukumam decembra sākumā.   

Tavs komentārs par rakstu: