• Produkti
  • ecube
  • trauki
  • Gelios
  • xlash
  • autoskola
Latvijas TV taču ir ideāla! Foto: Shutterstock

Neokomunistu triumfs: Giels un Juhņēviča aizbēg no Latvijas TV

Pēc milzīgās brēkas tā sauktajos sabiedriskajos medijos (kuri, godīgi sakot, ir caurcaurēm oficiozi, vērtējot gan finansējuma, gan piekoptās propagandas aspektā) un “pareizo” jeb necenzējamo žurnālistu “uzbraucieniem” no amatiem Latvijas TV valdē ir atteicies gan Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) ieceltais “lielais šefs” Einārs Giels, gan viņa vietniece Eva Juhņēviča.

Matīss Miers, īpaši InfoTOP.lv

Lai nu kā, pašpasludināto sabiedrisko mediju žurnālisti laikam gan palikuši pēdējie neokomunisti, kuri uzskata, ka viņiem ir svētas tiesības izvēlēties, kas būs viņu priekšnieks. Proti, “cauri izies” tikai tie, ko izvēlēsies paši televizatoristi.

Tāpēc nevar būt ne runa pat par pamēģināšanu. Ne tuvu nedomāju, ka pārsvarā pa farmācijas biznesu pēries Giels un no Dziesmusvētku biļešu cūcībām lepni izpeldējusī Juhņēviča būtu tie labākie TV fīreri. Teikšu atklāti: man šis pārītis nepavisam nepatīk. Bet no kurienes pārliecība, ka viņi būs sliktāki par “bijušajiem”?

Būsim paskatīt, kādu kandidātu no savas piedurknes tagad izmakšķerēs Latvijas Žurnālistu asociācija, kura ne tuvu nepārstāv vairākumu Latvijas žurnālistu un tiek celta saulītē tikai tāpēc, ka “noteiktos brīžos” skaļi kliedz. Bet vairāk klusē – piemēram, neiebilda, kad 12. Saeima kriminalizēja lietas, bez kurām vēl pavisam nesen nebija iedomājama vārda brīvība (šeit), vai kad tika pastiprināta cenzūra (šeit) un neko neteica pat tad, kad atklājās, kā valdošā koalīcija no valsts budžeta “piebaro” it kā neatkarīgus žurnālistus (šeit).

“Man ir ļoti žēl, ka radusies šāda situācija, bet uzskatu, ka tas ir vienīgais pareizais risinājums šobrīd,” ir izteikusies “pareizo” mediju “saspiestā” Juhņēviča, iesniedzot atlūgumu.

Bet NEPLP laikam gan nekas cits neatliek, kā pacelt savas cenzūrā noķēpātās roķeles un Latvijas TV neokomunistiem, neopionieriem un neooktobrēniem ļaut izvēlēties pašiem savu gruporgu. Viņi taču zina labāk! Neuzdrīkstieties kaut pirkstiņu piedurt Latvijas TV, kura – tas visai “pareizajai” publikai redzams, bet “nepareizā” nav jāklausās – pašlaik strādā ideāli. I-D-E-Ā-L-I!!!

3 Komentāri


 1. Lauku vecis
  2019-04-08

  Rožukalne likvidēja RADIO NABA!

 2. Janis
  2019-04-08

  interesanti

 3. labus
  2019-04-09

  — labi rūkts, lauva!

Tavs komentārs par rakstu: