• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Aiva RozenbergaAiva Rozenberga, ķeroties pie Laimdotas Straujumas "spalvu pucēšanas". Foto: Ieva Lūka/LETA

Nespējot sagaidīt reorganizāciju, no Latvijas Institūta aiziet Rozenberga

Nesagaidot iecerēto Latvijas Institūta (LI) reorganizāciju, tā direktore, bijušās Valsts prezidentes Vairas Vīķes-Freibergas un bijušās premjerministres Laimdotas Straujumas bijusī “labā roka” sabiedrisko attiecību jautājumos Aiva Rozenberga līdz ar nākamā gada sākumu atstās amatu.

Skaidrojot šī lēmuma iemeslus, viņa minēja, ka valsts mazo iestāžu reorganizācijas kontekstā pēc vairāk nekā divu gadu dažādu attīstības variantu cilāšanas par LI, ir jāpieņem lēmums.

“Ar jauno 2019.gadu esmu nolēmusi sākt jaunas gaitas ar pārliecību, ka labas pārmaiņas ir iespējamas Latvijas institūta funkciju nākotnei, skatot to gan Latvijas, gan visas Eiropas nākotnes kontekstā,” uzsver Rozenberga, skaidrojot, ka “turpinot tālāko ceļu kā Latvijas un Eiropas eksperte stratēģiskas domāšanas, kultūras un komunikācijas laukā”, viņa “ar vislielāko degsmi turpinās stāstīt Latvijas stāstu”, kā arī enerģiski atbalstīšot jauno redzējumu nākamajiem Latvijas 100 gadiem – par zaļu un inovatīvu valsti.

“Ikvienas demokrātiskas valsts tēls ir visas nācijas koprades darba rezultāts. Latvijas tēls pieder Latvijas tautai – tāda ir mana visdziļākā pārliecība. Visi kopā kā vienota kopiena, kurā nenodalām, kurš kurā iestādē vai organizācijā strādā un kurā vietā uz pasaules šobrīd dzīvo, mēs varam iemiesot redzējumu valsts nākamajiem 100, un es tam ticu no visas sirds,” norāda Rozenberga, izsakot pateicību visiem Latvijas cilvēkiem pasaulē, kas ar degsmi ir atsaukušies dažādām LI iniciatīvām un ir vislieliskākie Latvijas vēstneši pasaulē.

Šobrīd LI ir mazākā valsts iestāde, tajā ir četras pastāvīgās štata vietas.

Tavs komentārs par rakstu: