• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
"Neste Easy Deli" pilnībā automatizētais veikals."Neste Easy Deli" pilnībā automatizētais veikals. Publicitātes foto: Neste

«Neste» Rīgā atver otru pilnīgi automatizētu veikalu

19. augustā degvielas tirgotājs “Neste” Rīgā, Brīvības gatvē 253 (pie Palmu ielas) atvēris otro “Easy Deli” bezkontakta pašapkalpošanās veikalu. Pirmais “Neste Easy Deli” veikals Latvijā tika atvērts 27. jūlijā Rīgā, Lielirbes ielā 30.

InfoTOP.lv, izmantojot Latvijas plašsaziņas līdzekļu materiālus

Neste Easy Deli” ir būvēts, izmantojot ilgtspējīgus un videi draudzīgus materiālus, un tā enerģijas patēriņš jau ir samazināts būvniecības posmā. Jaunā veikala koncepts ir jauna, ātra, droša un pavisam vienkārša iepirkšanās sev ērtā laikā visu diennakti, turklāt preču sortiments ir īpaši piemeklēts, lai būtu saskaņā ar Neste ilgtspējas standartiem.

Populārākie produkti, ko līdz šim pircēji ir iegādājušies unikālā koncepta pašapkalpošanās veikalā, ir “Robert Paulig Roastery” īpašās “Neste” šķirnes kafija, dabai draudzīgos iepakojumos pieejamā svaigā pārtika no bistro BALTS, saldējums un dažādi šokolādes batoniņi.

Veikalā nav pieejami iepirkuma maisiņi, svaigi pagatavotas maltītes līdzņemšanai tiek piedāvātas iepakojumā, kas ražots no videi draudzīgiem materiāliem, un arī vienreizlietojamās dzērienu krūzītes un vāciņi ir ražoti no videi draudzīga materiāla.

Veikala koncepta pamatā ir tehnoloģiski advancēts, RFID (Radio Frequency Identification jeb radiofrekvenču identifikācijas) tehnoloģijā balstīts bezkontakta pašapkalpošanās risinājums, kas skenē visus klienta pirkumus vienlaikus, piemēram, caur iepirkumu maisu vai somu.

Pilnīgi automatizētajā veikalā var iekļūt, izmantojot “Neste” mobilo aplikāciju, kas kalpo par ieejas atslēgu. Norēķināties par pirkumiem var ar banku kartēm. 

Neste Easy Deli” darbojas katru dienu, visu diennakti. Tuvākajā laikā plānots atvērt vēl trīs veikalus, kas atradīsies Ogrē (Rīgas ielā 11a), Salaspilī (Zviedru ielā 1C) un Tīnūžos (“Baroni”, Tīnūžu pagasts).

Tavs komentārs par rakstu: