• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Frizieris darbāLietuviešu meitenes kļūs vēl skaistākas.Foto: Shutterstock

No 15. februāra atvērsies frizētavas un skaistumkopšanas saloni. Lietuvā

Lietuvas valdība ir atļāvusi no pirmdienas, 15. februāra atsākt darboties frizētavām, skaistumkopšanas saloniem, nepārtikas preču (tostarp ziedu) veikaliem, kā arī tirgot ārpus telpāne tikai pārtikas, bet arī rūpniecības preces, ziņo portāls lrt.lt

InfoTOP.lv, izmantojot ārvalstu plašsaziņas līdzekļu materiālus

Pirmdien Lietuvā tiks atvērti ziedu veikali, tostarp tie, kas atrodas tirdzniecības un/vai izklaides centros, tirgos un citās publiskās vietās. Ievērojot īpašus noteikumus, darbu var atsākt arī frizētavas un skaistumkopšanas saloni.

Tiek atļauta nepārtikas preču tirdzniecība ārpus telpām, ierikojot pagaidu tirdzniecības vietas, ar atbilstošiem nomas līgumiem. Darbu atsāk arī veikali, kioski un paviljoni (izņemot kioskus un paviljonus, kas atrodas tirgu teritorijā), kas izvietoti telpās, kuru platība nepārsniedz 300 kvadrātmetru, un kam ir ieeja no ielas vai atsevišķa ieeja, ko izmanto tikai konkrētāī tirdzniecības vieta.

Noteikts, ka šīm tirdzniecības vietām jāgādā par to, lai vienam pircējam varētu nodrošināt 20 kvadrātmetru platību. Ja tas nav iespējams, ļauts vienlaicīgi apkalpot ne vairāk par vienu pircēju, garantējot veselības drošības un higiēnas prasībām atbilstošu apmeklētāju plūsmu.      

Frizētavas, skaistumkopšanas saloni un rūpniecības preču veikali Lietuvā ir slēgti kopš pērnā gada 16. decembra.

Tavs komentārs par rakstu: