• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Automašīnas uz šosejas putenīSarežģīti. Bet skaisti. Foto no: properm.ru

No rietumiem nāk sniegs!

Sinoptiķi brīdina, ka naktī uz otrdienu, 23. novembri Latviju var piemeklēt slapjdraņķis, sniegs un citi satiksmei pagalam nelabvēlīgi apstākļi. Snigšana varot turpināties – un pat pastiprināties – arī dienā.    

InfoTOP.lv, izmantojot Latvijas plašsaziņas līdzekļu materiālus

Otrdienas naktī Latviju no rietumiem šķērsošot nokrišņu zona, kas nesīs sniegu, vietām pat nelielu puteni. Nakts otrajā pusē sāks snigt Kurzemē, piekrastē gaidāms slapjdraņķis, kas ātri pāries lietū. Uz rīta pusi sniegs gaidāms Zemgalē, Rīgas apkārtnē un Vidzemes rietumos, bet dienā sniegs, slapjš sniegs, kas pāries lietū, gaidāms gan valsts centrālajā daļā, gan austrumos.

Daudzviet veidosies sniega neliela kārta. Ceļi būs apsniguši, slideni, snigšanas laikā pasliktināsies redzamība, braukšanas apstākļi būs sarežģīti.

Pūtīs dienvidrietumu, rietumu, dienā arī ziemeļrietumu vējš. Naktī piekrastē brāzmas līdz 15–19 metriem sekundē, dienā vējš kļūs mazliet lēnāks. Minimālā gaisa temperatūra nakts pirmajā daļā -1...-6 grādi, piekrastē 0...2 grādi, uz rīta pusi kļūs siltāks. Dienā temperatūra paaugstināsies līdz 2...7 grādiem, valsts austrumos ap nulli.

Rīgā sākšot snigt uz rīta pusi, priekšpusdienā sniegs pāries slapjā sniegā un lietū. Minimālā gaisa temperatūra nakts pirmajā daļā ap -2 grādiem, no rīta kļūs siltāks, dienā temperatūra paaugstināsies līdz 5 grādiem.

Tavs komentārs par rakstu: