Andrejs Rastorgujevs trasē.Andrejs Rastorgujevs trasē. Foto no: Facebook

Oberhofā trasē atgriežas «vecais labais» Rastorgujevs

Pasaules kausa (PK) biatlonā kārtējā posmā Vācijas pilsētā Oberhofā trasē bija atgriezies līdzjutējiem kādreiz ierastais Andrejs Rastorgujevs, kurš 10 km sprinta distancē finišēja 12. Tik augstā vietā Andrejs nebija ierindojies jau gandrīz divus gadus.

Pirmajā šautuvē Rastorgujevs kļūdījās vienreiz, otrajā aizvēra visus mērķus. Pirmās četras vietas ieņēma  biatlonisti, kuri bija šāvuši nekļūdīgi. Uzvarēja norvēģis Juhanness Tingnēss Bē (Johannes Thingnes Bø), no kura Rastorgujevs finišā atpalika par 53,3 sekundēm. Otrais palika vēl viens norvēģis Sturla Holms Lēgreids (Sturla Holm Laegreid), bet trešajā vietā ierindojās vācietis Arnds Peifers (Arnd Peiffer).

Latvijas izlases otrais numurs Aleksandrs Patrijuks pēc divām kļūdām otrajā šautuvē finišēja 87., bet Edgars Mise ar tikpat kļūdām – 94. pozīcijā.