• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Roberto Puķītis distancēRoberto Puķītis Eiropas meistarsacīkstēs izcīnīja bronzas medaļu. Foto no: ventspils.lv

Olimpiskais šorttrekists Puķītis grasās mainīt savu sportista «pilsonību»

Šorttrekists Roberto Puķītis, kurš divās olimpiskajās spēlēs ir startējis zem savas Dzimtenes Latvijas karoga, ir paziņojis, ka turpmāk Latviju vairs nepārstāvēs, jo viņam esot divi piedāvājumi no citām valstīm. Vienu no tiem Puķītis pieņemšot.

"Pēc smaga lēmuma paziņoju, ka 1000 metru distance bija pēdējā, kurā startēju zem Latvijas karoga. Paldies Latvija par visu. Jauni izaicinājumi," savā "Facebook" profilā raksta Puķītis.

Aģentūrai LETA viņš ir skaidrojis, ka sportista valsts piederību mainīs, jo viņam ir “interešu konflikts” ar Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) prezidentu Aldonu Vrubļevski un Latvijas šorttreka treneri Evitu Krievāni. Puķītis ļaunā ņēmis to, ka, būdams labākais Latvijas šorttrekists, “Krievānes dēļ” nav iekļuvis Latvijas stafetes komandā Eiropas čempionātā.

Viņam esot divi piedāvājumi pārstāvēt citas valstis, no kurām viena ir Itālija, bet otru viņš atteicās nosaukt, sakot, ka gala lēmumu pieņems aprīlī.

Puķītis savu olimpisko debiju piedzīvoja 2014. gadā Sočos, pēc tam uz kādu laiku pazūdod no sacensību aprites. Sportists gan pēcāk neslēpa, ka cīnījies ar atkarību no azartspēlēm, kas gandrīz sagrāva viņa sportista karjeru.

Phjončhanas olimpiskajās spēlēs Puķītis ieņēma 11. vietu gan 1000 metru, gan 1500 m distancē.

Tavs komentārs par rakstu: