Aļona Ostapenko kortāAļona uzvarēja sevi, tomēr nespēja pieveikt pretinieci. Foto: Eurosport.com

Ostapenko Dohā piekāpjas Svitoļinai

Sieviešu tenisa asociācijas (Women’s Tennis Association, WTA) ranga 22. rakete Jeļena Ostapanko WTA Premier sērijas turnīra Dohā otrajā kārtā spēlēja stabilāk nekā pirmajā, bet ar to nepietika, lai varētu turpināt tālāko cīņu katarā.

Otrajā kārtā Ostapenko pretiniece bija pasaules 7. rakete ukrainiete Jeļina Svitoļina (Еліна Світоліна). Aļona šoreiz bija mierīgāka un stabilāka nekā pirmajā kārtā, servējot pieļāva tikai piecas dubultkļūdas (tieši tik pat, cik pretiniece), arī at pirmo servi viss bija daudzmaz kārtībā, tomēr ar to nepietika. Svitoļina spēlēja prātīgi un bija par kādu nieku veiksmīgāka. Vārdu sakot, stundā un 20 minūtēs Ostapenko piekāpās divos setos – 6-4, 6-4.

Tā bija Svitoļinas pirmā uzvara pār Aļonu, un tagad rezultāts savstarpējos rēķinos ir 2-1 Ostapenko labā. Taču zaudējums ir un paliek zaudējums. Dohas turnīrs Aļonai ir beidzies, par iekļūšanu otrajā kārtā viņa ir ieguvusi 54 WTA ranga punktus, kas nākamnedēļ, visdrīzāk, ļaus viņai saglabāt 22. vietu.