Iga Švjonteka un Aļona OstapenkoIgai Švjontekai un Aļonai Ostapenko šī bija tikai otrā savstarpējā spēle WTA turnīros, un atkal uzvarēja Latvijas tenisiste. Fotokolāža: firstsportz.com

Ostapenko Indianvelsā iekļūst ceturtdaļfinālā

Masters sērijas 1000 punktu turnīrā ASV pilsētā Indianvelsā uz cietā seguma (hard) sekmīgi turpina spēlēt Latvijas pirmā rakete Jeļena Ostapenko, kura Sieviešu tenisa asociācijas (Womens Tennis Association, WTA) rangā pašlaik ieņem 29. pozīciju, bet turnīrā izlikta ar 24. numuru.

Turnīra trešajā kārtā Aļona ar 6-3, 2-6, 6-3 pieveica Kazahstānas pārstāvi Jūliju Putincevu (Юлия Путинцева, WTA 43.), izlīdzinot rezultātu (2-2) savstarpējās spēlēs un iekļūstot turnīra ceturtajā kārtā.

Par iespēju cīnīties ceturtdaļfinālā Ostapenko sacentās ar Polijas tenisisti, turnīra 2. numuru un WTA ranga 4. raketi Igu Švjonteku (Iga Świątek). Vienīgajā savstarpējā spēlē pirms diviem gadiem Birmingemas zālienā pārāka bija mūsu tenisiste. Un arī šoreiz viņa bija pārāka par polieti – 6-4, 6-3.

Ceturtdaļfinālā Aļonas pretiniece būs amerikāniete Šelbija Rodžersa (Shelby Rodgers, ASV, WTA 44.). Abās savstarpējās spēlēs pārāka ir bijusi Ostapenko.