• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Viktorija AzarenkaViktorija Azarenka cīņā ar Aļonu Ostapenko. Ekrānšāviņš: Youtube.com

Ostapenko Parīzē zaudē Azarenkai un Sevastovu atstāj vienu

“Grand Slam” turnīrā – Francijas atklātajā čempionātā – Jeļena Ostapenko, kura Sieviešu tenisa asociācijas (Women’s Tennis Association, WTA) rangā patlaban ieņem 39. pozīciju, nespēja pārvarēt vienspēļu pirmo kārtu. Tādējādi no trim Latvijas tenisistiem Parīzē cīņu turpina tikai Anastasija Sevastova.

Pirmajā kārtā Ostapenko pretiniece bija baltkrieviete Viktorija Azarenka (Вікторыя Азаранка, WTA rangā 43. pozīcijā). Pirms tam pretinieces kortā nebija tikušās. Pirmajā setā abas sāncenses “uguņoja”: līdz pat 9. geimam neviena no viņām nespēja noturēt savu servi. Beidzot tas izdevās Azarenkai, un seta liktenis bija izšķirts.

Ostapenko saņēmās tikai otrā seta galotnē, kad rezultāts bija 4-5 un Azarenka, Aļonai servējot, ieguva divas mačbumbas. Tās mūsu tenisistei izdevās atspēlēt un geimu uzvarēt, bet nākamajā ritēja ļoti sīva cīņa, līdz ar trešo piegājienu Aļonai tomēr izdevās lauzt pretinieces servi. Atlika tikai noturēt savējo – un sets uzvarēts. Taču nekā: izvirzījusies vadībā ar 30-0, Ostapenko zaudēja nākamās četras izspēles, un uzvarētāju izšķīra taibreiks, kura sākumā Aļona nonāca zaudētājos ar 0-2, tad ar 1-3, izlīdzināja rezultātu, tad palaida 3-5, 4-6, un Azarenka šoreiz izmantoja jau pirmo mačbumbu. Stundas un 47 minūšu laikā Ostapenko zaudēja ar 4-6, 6(4)-7 un no turnīra izstājās.

Tavs komentārs par rakstu: