• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Krišjānis KariņšMūsu viedais vadonis un labvēlis K.A.Kariņš. Foto: pastedelete.com

Paldies Kariņam, vismaz nešaus nost!

Ministru prezidenta, ASV pilsoņa un Delavēras puikas Krišjāņa Artura Kariņa, kā taipusē saka, imagemakeri jeb, latviski runājot, tēla veidotāji pastrādājuši godam! Beidzot jēgu ieguvusi arī šķietami pastulbā runa pirmās Adventes vakarā. Vāvuļošanas kvintesence “Draugi, nav labi!” ieguvusi piepildījumu, un vienalga, kur mēs liekam komatu vai iztiekam bez tā.

Dzintars Zaļūksnis

Kā jau amerikānis, K.A.Kariņš, protams, negrib būt Grinčs, kurš kasīšiem atņēmis Ziemassvētkus. Tāpēc labais Kariņš nav piepildījis ar saturu baumas par NATO kareivjiem pilsētu ielās un bezmasku indivīdu slodzīšanu žurku pilnos pagrabos. Priecājies, tauta! – nevienu nost nešaus un pat nesitīs pa bezkaunīgu purnu! Vien nemeklējiet to mērgli, kurš šīs baumas izplatīja, kā to nemeklē pats Kariņš, kurš tak jūsu labā upurējās, karstā jūlija pievakarē džemperīti un biezu jaku uzvilcis, lai kopā ar sieviņu sapirktos alkoholu nedēļas nogalei. Tas ir tikai jūsu labā, lai ir par ko runāt!

Tā būs vieglāk ar masku uz sejas un mājās zem galda ij Ziemassvētkus pavadīt, ij jauno gadu sagaidīt, ij pirmās 11 jaunā gada dienas pārdzīvot, jo divpadsmitajā – ja pareizi uzvedīsimies – labais ankls (latviski: onkulis) Krišjānis nepagarinās ārkārtējo situāciju. Varbūt pat bērni drīkstēs atgriezties skolās – tiesa, nomierinošās maskās, tas gan, bet varēs! Lai bērni neuzdotu liekus jautājumus – kas, kā, KĀPĒC? –, kompānijas un jautrības dēļ arī skolotāji lai pastaigā maskās. Un masku svešās telpās nevienam nav brīv noņemt, pat tualetē uz poda sēžot!

Mieriniet sevi ar domu, ka arī pats K.A.Kariņš valdības mājā uz poda sēdēs tautiskām cakām izcakotā maskā un varbūt pat tuvējā restorānā gatavotiem līdznestajiem kuiļa pautiem našķēdamies. Jo mazā telpā drīkst ienākt tikai pa vienam. Lūk!

Vienu gan laikam K.A.Kariņa imidžmeikeri nošāvuši greizi. Nu, nevajadzēja tā gluži noliegt nedēļas nogalēs alkoholu tirgot, cilvēki var sākt nojaust, kāpēc tautas vadonim karstā jūlija vakarā bija jāpērk tik daudz šnabja – nu, tak lai decembra piektdienas vakarā nebūtu jāmīcās kovidtoksiskā pūlī, teiks pajolīši.

Lai pajolīši rej aizsmakdami! Propagandisti varēs trenēties sazvērestības teoriju atmaskošanā un šādu pajolīšu izsmiešanā! Bet svarīgākais ir tas, ka Latvijā ir parādījies Grinčs ar Mihaila Gorbačova (Михаил Горбачев) seju – dižais reformators-grāvējs K.A.Kariņš.

Tavs komentārs par rakstu: