• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Polo krekliņš pret medicīnisko tirānijuBeidziet medicīnisko tirāniju! Foto: Shutterstock

Pandēmiska vienošanās pret brīvību jeb Tuvojas medicīnas diktatūra

Apvienoto Nāciju Organizācija (ANO) pilda planētas paverdzināšanas misiju, un viens no veidiem, kā tas būtu nostiprināms, ir jauns globāls pandēmijas līgums (global pandemic treaty), ko virza ANO paspārnē esošā Pasaules veselības organizācija (PVO, World Health Organization). Pārrunas par pandēmijas līgumu ir sākušās 2022. gada 3. martā. 

Andris Petrovs, kosmoeniopsihologs, literāts, brīvžurnālists

Ja PVO dalībvalstis pandēmijas līgumu atbalstīs, šis process ierobežos nacionālo suverenitāti, bet PVO iegūs tiesības darīt visu, ko tā uzskatīs par vajadzīgu saistībā gan ar reālu, gan izdomātu slimību izplatību.

Ir pagājuši vairāk kā divi gadi kopš PVO izziņoja “Covid-19” pandēmiju, un acīmredzot ir pienācis laiks totālai globālās medicīnas paradigmas transformācijai. Ja ANO panāks savu, tad jau drīzumā PVO visā pasaulē varēs ieviest obligātās vakcīnas un ar tām saistītās pases. Tāpat PVO iegūs tiesības pēc saviem ieskatiem rīkoties ar jebkuru bioloģisko ieroci, kurš aizbēgs no Ķīnas vai kādas citas valsts laboratorijām.

The Pulsepauž: “Ejot “Covid-19” pandēmijas pēdās, PVO piedāvā jaunu pandēmijas līgumu, kurš, kā viņi cer, tiks pieņemts, pateicoties pietiekamam skaitam valstu, kas ietilpst PVO, un 2024. gadā kļūs par realitāti.”

Atcerēsimies, ka PVO ģenerāldirektors Tedross Gebrejesuss (Tedros Ghebreyesus) dīvaini – lai neteiktu totalitāri – paziņoja: individuālās vai pat nacionālās autonomijas saglabāšana, kad runa ir par politiku un pasākumiem, kas saistās ar sabiedrības veselību, ir “egoistiska un traucē PVO globālai rīcībai’. Viņš uzsvēra, ka šāda pieeja “traucējot globālai solidaritātei”, kas nepieciešama cīņai ar globāliem draudiem veselībai. Risinājums? Tā vienkārši “atdodiet visu varu PVO”, un mēs ar to tiksim galā.

Taču eksperti brīdina: “Līgumā ir ļoti daudz nianšu, kas jāizskata visas pasaules cilvēkiem, pirms mēs ejam pa šo bīstamo ceļu”. Videointervijā “The Pulse” žurnālists Džo Martino (Joe Martino) intervē Šabnamu Palesu Mohamedu (Shabnam Palesa Mohamed), kura darbojas Pasaules veselības padomes vadības komitejā (World Council for Health Steering Committee).

Mohamedas kundze atklāj, ko pandēmijas līgums sola PVO: “neierobežotas pilnvaras, lai pieņemtu lēmumus suverēnās valstīs atkarībā no tā, kā dzīvo cilvēki un kā viņi tiek galā ar pandēmijām – no bloķēšanas līdz ārstniecības mandātiem”.

Kā “Twitterskaidro amerikāņu mediķis Dr. Džozefs Merkola (Joseph Mercola), pandēmijas līgums būtībā dod PVO pilnīgu varu pielietot universālu pieeju gan reālām, gan iedomājamām slimībām, “neņemot vērā visas atšķirīgās situācijas dažādos gadījumos”. Viņš piebilst: “Līgums rada vistiešākos draudus nacionālajai suverenitātei, kas pagaidām ļauj pieņemt lēmumus par savu valsti un iedzīvotājiem. Šis līgums iznīcinās demokrātiju.”

Šāds scenārijs notiks, ja Pasaules veselības asambleja par to nobalsos. Ja vairākums to pieņems, tad PVO dalībvalstis būs spiestas pakļauties šiem principiem. Līdz ar to PVO varēs piegriezt skābekli visplašākajā nozīmē – izziņot nepamatotas pandēmijas, ieviest pret cilvēkiem vērstas bloķēšanas un realizēt dārgas, neefektīvas un bīstamas “ārstēšanas” metodes pret cilvēka gribu.

Tavs komentārs par rakstu: