• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Dziedošie robežsargi.Dziedošie robežsargi. Ekrānšāviņš no videoklipa.

Par godu robežsardzes simtgadei tapis klips «Jaunais rīts»

Par godu Valsts robežsardzes simtgadei ir izveidots iespaidīgs un jaudīgs video klips oriģināldziesmai "Jaunais rīts".

InfoTOP.lv, izmantojot Valsts robežsardzes informāciju

Klipa tapšanā tika iesaistītas vairākas Valsts robežsardzes struktūrvienības, kā arī izmantota labākā video un audio profesionāļu mūsdienu pieredze.

Dziesmas vārdu autore ir Lolita Drēģere (robežsarga sieva) mūzikas autors – robežsardzes kapteinis Jānis Drēģeris. Dziesmas skanējumu (masterēšanu) nodrošināja Marka DFE (Mārtiņš Gailītis) no grupas Double Faced Eels. Par video un montāžas augsto kvalitāti parūpējās video operators Ivars Utināns.

Dziesmas enerģiju sagādāja četri vokālisti, kuri pilda dienesta pienākumus Valsts robežsardzē: kapteinis Jānis Drēģeris, kapteinis Māris Jefremovs, kaprāle Kristīne Kovaļkova un kadete Esmeralda Mežaka. Ir vērts atzīmēt, ka Māris Jefremovs ir šā gada starptautiskā televīzijas šova Latvijas X Faktors (X Factor) dalībnieks, savukārt Jānis Drēģeris ir Starptautiskā televīzijas šova Lietuvas Balss (The Voice of Lithuania) pērnā gada finālists.

Pateicoties izcilai sadarbībai, kuru koordinēja Valsts robežsardze, videoklips ir vērtīgs ieguldījums un devums Valsts robežsardzes tēla veidošanā un popularizēšanā. Pašlaik klips uzņem skatījumu apgriezienus Valsts robežsadzes oficiālajā facebook lapā.

Producenti: Aksels Sadovskis (organizatoriskie jautājumu) un Jānis Drēģeris (mākslinieciskie jautājumi).

Tavs komentārs par rakstu: