• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Māris SkujiņšMāris Skujiņš LTV valdes locekļa laikos (2013. gadā). Foto: LETA

Par jauno nodokļu piedzinēju šefu tiek virzīts Māris Skujiņš

Par atbilstošāko Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektora amata kandidātu konkursa komisija ir izvēlējusies bijušo Latvijas TV valdes locekli Māri Skujiņu, piektdien paziņoja Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis.

Pats Skujiņš skaidro, ka konkursā piedalīties bijis liels prieks. Ar finanšu sfēru viņš esot saistīts 20 gadus, bet pēdējos gadus pavadījis ārpus Latvijas.Skujiņšsola, ka viena no prioritātēm būs klientu apmierinātība un viņu apkalpošana.

Konkursa komisijas izraudzītais kandidāts tiks ieteikts finanšu ministrei Danai Reizniecei-Ozolai, kas savukārt pieņems lēmumu par šī pretendenta kandidatūras virzīšanu apstiprināšanai Ministru kabinetā. Reizniece-Ozola ar kandidātu tiksies pirmdien, 4. jūnijā.

Ja Skujiņš gūs nepieciešamo valdības atbalstu, viņš šajā amatā tiks iecelts uz pieciem gadiem.

Atklātais konkurss par VID ģenerāldirektora amatu tika izsludināts šā gada 9. aprīlī. Konkursu bija nepieciešams izsludināts, jo naktī uz 10. martu negaidīti nomira iepriekšējā VID ģenerāldirektore Ilze Cīrule (1964-2018), kura vadīja VID kopš 2016. gada novembra.

13. martā valdība par VID ģenerāldirektora pienākumu izpildītāju iecēla VID ģenerāldirektora vietnieci nodokļu jomā, VID Nodokļu pārvaldes direktori Daci Pelēko.

Tavs komentārs par rakstu: