• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Mārtiņš ČaksteMārtiņa Čakstes līdzšinējā karjera neko par viņu neliecina kā par energokompānijas vadītāju. Foto no: bbn.lv

Par «Latvenergo» vadītāju kļūst «kafijas un šokolādes menedžeris» Čakste

Valsts AS “Latvenergo” padome 16.novembrī, iecēlusi kompānijas valdi jaunā sastāvā. Par valdes priekšsēdētāju ir kļuvis Mārtiņš Čakste, kurš kopš 2017. gada ir SIA "Pure Chocolate" valdes priekšsēdētājs, bet pirms tam bijis SIA “Melnā kafija” valdes loceklis.

InfoTOP.lv, izmantojot Latvijas plašsaziņas līdzekļu materiālus

Par valdes locekļiem no jauna iecelti Dmitrijs Juskovecs un Harijs Teteris, bet darbu valdē turpinās Guntars Baļčūns un Kaspars Cikmačs. Jaunie valdes locekļi darbu sāk 2022. gada 3. janvārī. Juskovecs būs AS komercdirektors, bet Teteris būs atbildīgs par “Latvenergo” ražošanas virzienu.

Čakste, Juskovecs un Teteris darbam “Latvenergo” valdē ir izvēlēti publiski izsludinātā kandidātu atlases konkursā un valdes locekļi amatos iecelti uz piecu gadu termiņu.

Čakste pauž gandarījumu par viņa izvēlēšanos “Latvenergo” vadītāja amatam. “Esmu uz rezultātu orientēts cilvēks un uzskatu, ka daudz ko var sasniegt ātri un efektīvi ar profesionālu, motivētu komandu un atbilstošām zināšanām. Ir pārmaiņu laiks, un esmu pārmaiņu profesionāls vadītājs ar pieredzi mērķtiecīgā, uz uzņēmuma vērtības audzēšanu vērstā darbībā. Iespēja vadīt Latvijas vērtīgāko uzņēmumu man ir labākā motivācija,” pauž Čakste.

Tavs komentārs par rakstu: