Andrejs Rastorgujevs iedzīšanas distancē.Andrejs Rastorgujevs iedzīšanas distancē. Foto: EPA/Scanpix

Pasaules čempionāta iedzīšanas sacīkstēs Rastorgujevs izcīna 10. vietu

Latvijas biatlonists Andrejs Rastorgujevs Pokļukā (Slovēnija) notiekošajā pasaules čempionātā 12,5 kilometru iedzīšanas sacensībās par spīti trim kļūdām (0+1+1+1) šautuvēs izcīnīja 10. vietu.

Par pasaules čempionu šajā disciplīnā otro gadu pēc kārtas kļuva francūzis Emiljēns Žaklēns (Émilien Jacquelin), kurš šāva ātri un bez kļūdām. Šautuvēs nekļūdīgs bija arī sudraba laureāts zviedrs Sebastians Samuelsons (Sebastian Samuelsson), kurš atpalika par 7,3 sekundēm. Divas reizes aizšāvis garām mērķim, tikai bronzas medaļu, no uzvarētāja atpaliekot 8,1 sekundi, izcīnīja pēdējo sezonu līderis norvēģis Johanness Tīngnēss Bē (Johannes Thingnes ).

Rastorgujevs startēja 15. pozīcijā, viņam distancē bija 17. ātrākais solis starp 60 biatlonistiem, un finišā no čempiona Andrejs atpalika 2 minūtes 12,1 sekundi.