• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Alberts BurlaAlberta Burlas galvenais pienākums ir nekad neaizmirst par savas firmas biznesu. Foto: John Thys/Pool/AFP

«Pfizer» ģenerāldirektors: lai atgrieztos «normālā dzīvē», nāksies potēties ik gadu

Amerikāņu farmācijas giganta, viena no lielākajiem “Covid-19” vakcīnu ražotājiem “Pfizer” ģenerāldirektors Alberts Burla (Albert Bourla) intervijā telekanālam ABC ir paziņojis, ka atgriešanās normālā dzīvē pēc kovidpandēmijas esot iespējama viena gada laikā. Lai tas notiktu, visiem iedzīvotājiem, kas vecāki par pieciem gadiem, ik gadu jāvakcinējas. 

InfoTOP.lv, izmantojot ārvalstu plašsaziņas līdzekļu materiālus

“Es uzskatu, ka mēs varēsim atgriezties normālā dzīvē. Nedomāju, ka parādīsies jauni [koronavīrusa] veidi. Nedomāju arī, ka mēs varēsim normāli dzīvot bez vakcinācijas,” paziņoja Burla.  

“Mūsu rīcībā parādīsies [pretkoronavīrusa] preparāti, kuru iedarbība ilgs vismaz gadu. Es uzskatu, ka visticamākais scenārijs ir – ikgadēja [visu iedzīvotāju] vakcinācija,” pauž “Pfizer” ģenerāldirektors.

Viņš informē, ka “Pfizer” drīzumā nosūtīs izskatīšanai Savienoto Valstu Pārtikas un medikamentu kvalitātes uzraudzības pārvaldei (United States Food and Drug Administration, USFDA) datus par uzņēmuma pētījumiem, kas attiecas uz kovidvakcīnu, kura izmēģināta uz 5-11 gadus veciem bērniem. Burla apgalvo, ka pētījums esot pierādījis “preparāta efektivitāti un drošību šajā vecuma kategorijā”.

Tavs komentārs par rakstu: