• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Malkas skaldītājsMalkas skaldītājs. Publicitātes foto: Inserv.lv

Pienācis laiks malkas skaldītājam!

Kā izvēlēties piemērotāko malkas skaldītāju? Kā izvērtēt – labāk ar cirvi vai tomēr malkas skaldītāju? Lūk, 5 ekspertu padomi, kuri palīdzēs pieņemt pareizo lēmumu.

Pirms malkas skaldītāja iegādes ir lietderīgi apsvērt un pārdomāt tā izdevīgumu.

Vai, iegādājoties malkas skaldītāju, nepārmaksāsi?

Malkas skaldītāja cenas mēdz būt dažādas, atkarībā no modeļa tehniskajiem rādītājiem un ražotāja. Labs malkas skaldītājs izmaksā vairākus simtus eiro, tomēr, ja regulāri apstrādā lielus malkas daudzumus, malkas skaldītāja iegāde noteikti pavisam drīz atmaksāsies. Malkas skaldītājs atvieglo darbu, taupa laiku un spēkus un malkas skaldīšanas procesu padara vienkāršu.

Vertikālo vai horizontālo?

Ir divu veidu malkas skaldītāji – vertikālie un horizontālie. Iegādājoties savu malkas skaldītāju, jāskatās, kāda garuma un koku šķirnes malka visbiežāk tiks skaldīta, kā arī tas, kā pašam ērtāk skaldīt – ar vertikālo vai horizontālo skaldītāju. Augsti drošības standarti tiek ievēroti abu veidu skaldītājos.

Cik lielu jaudu izvēlēties?

Jo lielāki koka apjomi jāskalda, jo lielākas jaudas malkas skaldītāju vajadzētu izvēlēties. No malkas skaldītāja jaudas arī atkarīgs, ar kāda veida kokiem tas bez problēmām tiks galā. Lapu koku malka pēc savas struktūras ir mīkstāka, attiecīgi ar to viegli tiks galā mazāk jaudīgs malkas skaldītajs. Zarainai  egles, priedes koksnei nepieciešams jaudīgāks malkas skaldītājs.

Portatīvo?

Ērti pārvietojams malkas skaldītājs ar lieliem riteņiem būs piemērotāks samniecībās, kurās malkas skaldīšanai tiek izmaktotas vairākas malkas skaldīšanas vietas. Portatīvo malkas skaldītāju rāmis ir izturīgs, tam ir lieli riteņi un ērts rokturis.

Ko vēl ņemt vērā?

Pirms malkas skaldītāja iegādes noteikti izmanto iespēju konsultēties ar pārdevēju. Inserv.lv veikals ikvienam klientam piedāvā konsultācijas, arī tad, ja preci iegādājies, izmantojot interneta veikala pakalpojumus. Izstāsti, kādi ir tavi malkas lietošanas paradumi (cik daudz patērē, kāda veida koku, cik garas nepieciešamas pagales) un speciālists ieteiks visatbilstošāko. Der zināt, ka ir malkas skaldītāji, kuru komplektā ir izturīgs cauruļveida rāmis, kas darba laikā droši notur apstrādājamos materiālus tiem paredzētajā vietā. Ir tādi malkas skaldītāji, kuru standarta komplektā ietilpst pagales turētājs. Citiem var regulēt augstumu, kas nodrošina iespēju malku skaldīt vidukļa līmenī. Izstāsti konsultantam savas vēlmes, viņš izteiks labāko piedāvājumu.

Visi malkas skaldītāji, kas nopērkami Inserv.lv veikalā, atbilst augstiem drošības standartiem.

Tavs komentārs par rakstu: