• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
"Autortiesību bezgalības balvas""Autortiesību bezgalības balvas" tiek piešķirtas kopš 1999. gada. Publicitātes attēls

Piešķirtas «Autortiesību bezgalības balvas»

Autortiesību un komunicēšanās konsultāciju aģentūras/Latvijas Autoru apvienības (AKKA/LAA) piešķīrusi "Autortiesību bezgalības balvas" par darbu plašu un daudzveidīgu izmantojumu 2018. un 2019. gadā.

Balvas laureāti noteikti pēc darbu izmantojuma datorizētas uzskaites visā AKKA/LAA pārstāvētajā repertuārā – akadēmiskajā un populārajā mūzikā, rakstniecībā, vizuālajā mākslā, kino un horeogrāfijā.

"Autortiesību bezgalības balvu" šogad saņem komponists Arturs Maskats (par mūziku baletam "Bīstamie sakari"), pētniece Sanita Bērziņa Reinsone (par dzīvesstāstu sakārtojumu "Meža meitas. 12 sievietes par dzīvi mājās, mežā, cietumā"), dramaturģe Baiba Jukņeviča (par lugu "Pavasara neprāts", kas ilgstoši tiek izmantota amatierteātros), rakstniece Evija Gulbe un māksliniece Linda Lošina (par grāmatu sēriju par Koko un Riko), māksliniece Arta Dumpe (par skulptūras "Leo Svemps" iekļaušanu 2018. gada filmā "Homo novus"), mākslinieks Imants Lancmanis (par gleznu "Pašportrets pie ābolu vainaga, 2011" un "Asaru diena. Sievas portrets" publicēšanu Latvijas Nacionālā mākslas muzeja katalogā), fotogrāfs Ilmārs Znotiņš (par 54 fotogrāfiju publicēšanu Pētera Apiņa grāmatā "Latvijai - 100"), kinorežisors Rolands Kalniņš, operators Miks Zvirbulis un komponists Imants Kalniņš (par 1967. gada kinofilmu "Četri balti krekli/ Elpojiet dziļi…", kas tikusi restaurēta un biežāk publiski demonstrēta), mūzikas un apdares autori Lauma Bērza un Reinis Sējāns (par 2018.gada dziesmu "Sadziedami" grupai "Tautumeitas"), mūzikas un teksta autors Marats Ogļezņevs (par 2018. gada dziesmu "Roku okeāns"), mūziķi Dons, Ozols un Kaspars Ansons (par 2018.gada dziesmu "Salauzta sirds"), komponisti Ēriks Ešenvalds un Kaspars Bārbals, komponiste Maija Einfelde, horeogrāfs Agris Daņiļevičs un aranžētājs Mikus Čavarts.

Tavs komentārs par rakstu: