Daļa Latvija izlases hokejistu jaunajos tērposDaļa Latvija izlases hokejistu jaunajos tērpos. Foto: Jānis Škapars/TVNET

Pirmajā pārbaudes spēlē Latvijas hokejisti uzvar noslēguma metienos

Latvijas hokeja izlase, gatavojoties pasaules čempionātam Bratislavā, 19. aprīlī aizvadīja pirmo no sešām plānotajām pārbaudes spēlēm

Mūsu hokejisti izbraukumā ar rezultātu 3-2 (0:2, 1:0, 1:0, 0:0, 1:0) noslēguma metienu sērijā uzveica Francijas valstsvienību. Latvijas valstsvienība atspēlējās no 0-2, rezultātu izlīdzinot nepilnas piecas minūtes pirms trešās trešdaļas beigām. Mūsējiem vārtus guva Oskars Batņa un Māris Bičevskis, bet noslēguma metienos precīzi bija Mārtiņš Dzierkals un Edgars Kulda. Latvijas izlases vārtus sargāja Kristers Gudļevskis.

21. aprīlī abas izlases tiksies vēlreiz.

Šajā izbraukumā Latvijas izlasi vada Artis Ābols. Latvijas valstsvienības galvenā trenera Boba Hārtlija (Bob Hartly) trenētā Kontinentālās hokeja līgas (Континентальная хоккейная лига) komanda Omskas “Avangard” (Авангард) 19. aprīlī noslēdza gaitas Gagarina kausa (Кубок Гагарина) izcīņas finālā, kur ar 0-4 kapitulēja Maskavas CSKA (ЦСКА) vienībai. CSKA ir pirmā KHL komanda, kurai vienā sezonā ir izdevies iegūt gan Prezidenta kausu (Кубок Президента) par uzvaru regulārajā čempionātā, gan Gagarina kausu.