• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Policija vērienīgā operācijā aizturējusi 110 cilvēkus, tostarp ārzemniekus.Policija vērienīgā operācijā aizturējusi 110 cilvēkus, tostarp ārzemniekus. Foto: runabildes.lv

Policija vērienīgā operācijā aizturējusi 110 cilvēkus, tostarp ārzemniekus

LETA

Valsts policija (VP) vakar vērienīgā operācijā Rīgā un tās apkaimē aizturējusi 110 cilvēkus, aģentūru LETA informēja VP.

Aģentūras LETA rīcībā esošā neoficiālā informācija liecina, ka starp aizturētajiem ir ārzemnieki un aizturēšana varētu būt saistīta ar krāpšanu.

Policija pirmdien Saulkrastos, Rīgas ielā, kādā ēkā sarīkoja operāciju, kurā piedalījās maskās tērpti policisti un tika izmantoti dienesta suņi. Operācija tika veikta ar ceļu būves firmu "Binders" piederošā ēkā, kurā atrodas "Binders" Mehanizācijas departaments. Uzņēmums šīs telpas neizmanto un tās ar nomas līgumu ir nodotas izmantošanai citai juridiskai personai.

"Binders" pārstāve Vita Noriņa aģentūrai LETA sacīja, ka šā gada 26.jūnijā "Binders" noslēdza nomas līgumu ar SIA "Sirtaki" par "Binders" neizmantotās ēkas iznomāšanu biroja vajadzībām.

"Mūsu rīcībā ir informācija, ka Valsts policija operāciju veica sakarā ar starptautisku tiesiskās palīdzības lūgumu. Tāpat skaidrs, ka "Sirtaki" ir pārkāpis nomas līguma noteikumus un tāpēc šo nomas līgumu "Binders" lauzīs," sacīja Noriņa, piebilstot, ka policijas operācija nebija vērsta pret uzņēmumu "Binders".

"Firmas.lv" informācija liecina, ka "Sirtaki" ir mobilās ēdināšanas pakalpojumu sniedzējs, tomēr 2015.gadā uzņēmums saimniecisko darbību nav veicis. 2016.gada pārskats vēl nav iesniegts.

"Sirtaki" 100% kapitāldaļu īpašnieks kopš šā gada 3.aprīļa ir 1993.gadā dzimušais Jānis Dravnieks. Līdz tam 100% "Sirtaki" kapitāldaļu piederēja Liānai Krjukovai, bet līdz šī gada februārim 100% kapitāldaļu īpašniece bija Sabīne Nicecka.

"Sirtaki" reģistrēts 2014.gada janvārī un uzņēmuma pamatkapitāls ir 2800 eiro.

Tavs komentārs par rakstu: